Skocz do zawartości

Jakie wiadro do mycia ?


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

shine mój zestaw to właśnie od Mariusz z SCS tylko ten droższy , plastiki pierwsza klasa , solidne , dobrze spasowane nie żałuje ani zł za ten zestaw

nokto spróbować zawsze możesz , oryginalny GG to mocny plastik ale przy odpowiedniej temp wszystko idzie przeciąć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to kiedys ktos powiedzial, to nie jest tania zabawa

poza tym za ta stowke masz wiaderko jak sie patrzy a nie cos za 5 zeta do mieszania zaprawy z ciastoramy

 

Jak tak patrzę na zdjęcia zamieszczone przez Dark Night, to właśnie te wiadra mi przypominają wiadra do mieszania zaprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale po co to bicie piany - ktoś chce wydać 100zł na porządne wiadro to i tak je kupi. Kto chce kombinować i promować sztukę rzemieślniczą to jest jego sprawa.. Jeśli finalnie dostanie się produkt spełniający wymagania to dla mnie sprawa zakończona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna opcja to kupić same GG i dociąć je tak żeby pasowały do moich wypasionych przezroczystych wiaderek z podziałką by Leroy Merlin ;) Próbował ktoś tak?

jeśli wydałeś 40 zł na GG to już nie ryzykowałbym jego przypadkowego uszkodzenia , łatwej byłoby zeszlifować po brzegach

 

Dociąłem tak oba Grit Guardy Chemical Guys do wiaderek z LeroyMerlin. Plastik nie jest łamliwy, w zasadzie bardzo flexy i podatny na wszelkie prace nad nim :) . Korzystałem z nożyc do przycinania profili aluminiowych a później wyrównałem brzegi pilnikiem. Nie pamiętam ale chyba trzeba było odciąć cały zewnętrzny krąg separatora, żeby dopasować je do wiadra z LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest mój Grit Guard (3,70-koszyczek na cebulki z Leroya i kilka kawałków plexi + super glue) do wiadra za (chyba 11zł) też z Leroya

Wszystko gra tylko nie osiada na dnie lecz pływa w połowie wysokości wiadra (będę musiał dociążyć albo zrobić tak by chodził na wcisk)

30122011465_1_1.jpg.9e828d587635169c453e123c215b5599.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.