Skocz do zawartości

Jakie wiadro do mycia ?


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa wiadra na bezdotyku to większości przypadków partyzantka, każda sekunda się liczy ;)

 

przecież auto opryskujesz czystą wodą potem myjesz sobie na spokojnie z wiaderka i spłukanie znowu czystą wodą i gotowe. Gdzie ty sekundy tu liczysz ? skoro tak koledzy od dawna już myją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa Grit Guardy i polecam każdemu. Kto wylewa resztki wody z szamponem z wiadra z "czystą wodą" ten wie o co chodzi ;) Mimo dość dokładnego płukania rękawicy zawsze zostanie na dnie wiadra trochę dziadostwa w wiadrze z czystą wodą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa wiadra na bezdotyku to większości przypadków partyzantka, każda sekunda się liczy ;)

 

Nie zgodzę się. Jedziesz wcześnie rano lub wieczorem gdy nie ma kolejek. Spokojnie można umyć auto zgodnie ze sztuką. Ja stosuję pianę z glorii, płukanie wodą, mycie na dwa wiadra, płukanie demineralizowaną. Działa.

 

Wracając do tematu, grit guarda mam tylko w wiadrze z czystą wodą. Stosowanie go w wiadrze z szamponem ma jakiś sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa wiadra na bezdotyku to większości przypadków partyzantka, każda sekunda się liczy ;)

 

Nie zgodzę się. Jedziesz wcześnie rano lub wieczorem gdy nie ma kolejek. Spokojnie można umyć auto zgodnie ze sztuką. Ja stosuję pianę z glorii, płukanie wodą, mycie na dwa wiadra, płukanie demineralizowaną. Działa.

 

 

To zależy od myjni. Tam gdzie ja jeżdże to nie można pianownicy nawet użyć bo odrazu gonią...więc nawet nie myśle co by było jakbym z wiadrami podjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję pianę z glorii, płukanie wodą, mycie na dwa wiadra, płukanie demineralizowaną. Działa.

 

Czyli nie bierzesz mycia zasadniczego na myjce ?

Czym się różni "płukanie wodą" od "płukanie demineralizowaną" ?

I w którym programie na myjni jest woda demineralizowana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
wiadro curver 16L z przykrywką + GG wchodzi idealnie, nie obraca się. zadowolenie 100%

 

Komuś udało się może coś jeszcze sensownego - najlepiej przezroczystego kupić? Bo sam od kilku dni szukam wiadra (x2) - zrobiłem rundkę po Obi/Castoramie/Leroi ale tylko w Castoramie było coś, co by się nadawało (ale jak przeczytałem wcześniej Grit nie do końca pasuje) ale też średnio mi się te krzysliwe napisy widzą. Byłem też w kilku sklepach i tam od biedy coś dostać można, ale generalnie nic ciekawe (i raczej małe - 10 l max).

 

Na allegro to mnie zainteresowało:

http://allegro.pl/wiadro-kosz-okragle-z ... 81973.html

(czekam na odpowiedź czy to faktycznie przezroczyste 10l bo na innych aukcjach są tylko 5 litrowe)

 

Ewentualnie coś takiego:

http://www.curverstyle.pl/pl,produkt,109.html

 

Ktoś może trafił na wiadro:

 

- 12-16 l

- przezroczyste

- z pokrywką

- pasujące do Grit Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiadro przezroczyste co podałeś z Allegro kupiłem w Agata meble. Jest świetne ale za małe. Wchodzi 10 litrów ale po sam brzeg (więc ani litra więcej - nawet na piane). Podobno jest takie też 15 litrowe ale nie wiem gdzie je kupić (znalazłem jakiegoś importera ale tam trzeba kupić z 50 sztuk). Plusem jest też podzialka co 1 litr w środku i chyba najwieksza przezroczystość z wiader jakie widzialem (jedynie krawędzie się lekko jakby świecily pod swiatlem). Nie wiem jak z Grit Guardem.

Jakby ktoś wiedział gdzie można kupić 2 szt takich 15 litrowych to niech da znać bo ich szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.