Skocz do zawartości

Jakie wiadro do mycia ?


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Idealnie pasuje wiaderko z curvera pojemnosć 16 litrów cena w tesco 10,99

 

Dokładnie tak! Dziś, właśnie dzięki tej podpowiedzi, odwiedziłem Tesco. Kupiłem dwa 16 litrowe wiaderka curvera, do których grit guard pasuje idealnie! :D

 

A 16 litrów to już wystarczająca ilość by bawić się w mycie autka przy udziale gritów.

 

Teraz tylko czekam na odrobinę słońca. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Idealnie pasuje wiaderko z curvera pojemnosć 16 litrów cena w tesco 10,99

A próbował ktoś grid guarda to wiadra 15l z Leroy Merlin? Byłem tam dzisiaj, widzę, że wiadro półprzezroczyste z podziałką po 7,50zł / szt. to wziąłem dwa. Niby dno ma nieco ponad 25cm, a Megsowy grid guard 246mm, ale... :)

 

Edit: Ok, dojrzałem, że na drugiej stronie wątku jest o tym, że grid wchodzi, a nawet pływa we wiadrze :D

 

Ile średnicy ma grid Dodo, tyle samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

szukałem dzisiaj jakiegos fajnego wiadra białego lub przezroczystego ...

 

byłem dzisiaj w OBI, Leroy, Castorama

 

i niestety nic nie ma fajnie pasującego do grid guarda... albo źle szukałem... w leroyu jest za wąskie wiadro to 15 litrowe

 

może ktoś coś juz znalazł gdzies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem dzisiaj jakiegos fajnego wiadra białego lub przezroczystego ...

 

byłem dzisiaj w OBI, Leroy, Castorama

 

i niestety nic nie ma fajnie pasującego do grid guarda... albo źle szukałem... w leroyu jest za wąskie wiadro to 15 litrowe

 

może ktoś coś juz znalazł gdzies?

Była już chyba mowa o... wiadro Curver w Tesco... nie jest piękne... ale pasuje do GG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem dzisiaj jakiegos fajnego wiadra białego lub przezroczystego ...

 

byłem dzisiaj w OBI, Leroy, Castorama

 

i niestety nic nie ma fajnie pasującego do grid guarda... albo źle szukałem... w leroyu jest za wąskie wiadro to 15 litrowe

 

może ktoś coś juz znalazł gdzies?

 

Ja ma wiadro z castoramy ale gritguad'y kustom fi zew 25,7 ktory tak wyglada:

 

dsc18291.jpg

 

dsc18281.jpg

 

Zrobilem je sobie wzorujac sie na wymiarach dostepnych gritguardow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kad ogarnales taka fajna kratke?

Wcialem na plotrze, jak caly gritguard.

 

Cytat:

senz, co to za rękawica ?

z Tesco :P sam taką mam ;)

tak, autoland. Nawet fajna.

 

PS. Nie piszcie mi PW o tersci - ile za takie, zrob mi itd - cena za robote +material +czas wychodzi 5-10zl mniej niz GG w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Wozisz wodę na myjkę? Może spróbuj transportować ją w baniakach 5 litrowych po płynie do spryskiwaczy itp produktach.

 

tak niestety woże, a czasu tam nie ma na przelewanie itd - mega kolejka zawsze i się ciśnieniują... no ale tak na pewno trzeba bedzie robic poki co... po prostu chciałem sobie ułatwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobote kupiłem te wiadra właśnie w castoramie, dwa wiadra + dwie pokrywki wyszło mnie 13 z groszami. Wiadra półprzezroczyste skala na 12l.

 

Co do samych pokrywek - nie jestem jakoś super przekonany do nich. Ale nie zamierzam wozić w aucie wody raczej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobote kupiłem te wiadra właśnie w castoramie, dwa wiadra + dwie pokrywki wyszło mnie 13 z groszami. Wiadra półprzezroczyste skala na 12l.

 

Co do samych pokrywek - nie jestem jakoś super przekonany do nich. Ale nie zamierzam wozić w aucie wody raczej :D

 

No ale niestety GG do nich nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 wiadra z Obi, (myślę, że o to samo co Castorama) i wożę w nich wodę na myjkę. Jedno do płukania pełne, drugie do szamponu do połowy pełne. Nic mi się nigdy nie wylało. Wg mnie trochę bez sensu przelewać po 100 razy, skoro można nalać raz. Oczywiście jak mam bieżącą wodę, to przy takim syfie jak teraz na aucie to zmieniam nawet 5 razy na czystą, ale jak się nie ma co się lubi, to się myje jak się da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero co zacząłem przygodę z prawidłowym myciem aut. zawsze z jednym wiadrem. nie przyszło mi do głowy że lepiej jest na dwa wiadra. dzis tak zrobiłem. dla lakieru jest napewno lepiej ale czy jest to wygodne? mimo to od dziś śmigam na 2 20to litrowe wiadra. jak narazie zwykłe czerwone. z czasem będą przezroczyste z wkładka GG. zamiast gąbki rękawica. gąbki używam tylko na felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.