Skocz do zawartości

Pady i aplikatory do nakładania wosku


metys

Rekomendowane odpowiedzi

A co myślicie o padach żółtych z Temachem za bodajże 5,5 jak wypadają w porównaniu do Megsa? Mam jednego takiego pada i z obserwacji organoleptycznych jest cieńszy i żrobiony z jednego kawałka pianki te Megsowe sa jakby zgrzewane z 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o padach żółtych z Temachem za bodajże 5,5 jak wypadają w porównaniu do Megsa? Mam jednego takiego pada i z obserwacji organoleptycznych jest cieńszy i żrobiony z jednego kawałka pianki te Megsowe sa jakby zgrzewane z 2.
Jak sam zauważyłeś różnica między nimi jest tylko w grubości i nic poza tym;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Master
MS są węższe niż meguiars więc prawdopodobnie takie jak temachem, nie wiem jak ze strukturą gąbki

Nigdy nie miałem w ręku MS, ale Temachem to Shinerama. Idąc tym tropem - jeśli ktoś wie, że Shinerama, to to samo co MS :?: , to sprawa wydaje się jasna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Zdecydowanie aplikatorem gabkowym czyli ten pierwszy

 

I tym samym go wcierac w lakier ??

 

[ Dodano: 13 Styczeń 2011, 18:13 ]

Dobra juz wiem o co chodzi :) gabkom aplikowac a wcierac do osiagniecia efektu mgielki mikrofibra.

A jaki cleaner byscie polecili pow ten wosk ??

Jest to czarny metalic jesli chodzi o lakier.

 

[ Dodano: 13 Styczeń 2011, 18:13 ]

Dobra juz wiem o co chodzi :) gabkom aplikowac a wcierac do osiagniecia efektu mgielki mikrofibra.

A jaki cleaner byscie polecili pow ten wosk ??

Jest to czarny metalic jesli chodzi o lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na filmiki autogeek i wszytsko ci sie rozjasni: jak woskowac

jak widać tutaj cienkiej warstwy nie nakłada :) wręcz co chwila macza aplikator w puszce.

 

Btw. jak woskujecie i zostaje na aplkatorze jakby taka skorupka z wosku w niektórych miejscach to ok czy niebardzo?

 

aha i ja zawsze jak nakładam wosk to ruchami owalnymi, dobrze czy niezabardzo? Bo tutaj w filmiku ruchy są podłużne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.