Skocz do zawartości

Pady i aplikatory do nakładania wosku


metys

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Spróbuje wam krótko nakreślić temat grippera :

 

uchwyt - dobrze leży w dłoni

 

Pady - nie są to takie typowe pady z mikrofibry jak robią inne firmy typu even coat , HoW, czy smartwax te prostokątne, ta mikrofibra jet drobniejsza i cieńsze ma włókna.

Nie używałem jeszcze ich ale wydaje mi się że taka struktura może być ok ze względu na to że nie będą chłonęły tyle produktu w siebie co inne aplikatory z mikrofibry.

 

Rzep - nie jest zbyt mocny i lekko pad się odczepia od uchwytu ale jeżeli będziemy nim jeździć po lakierze albo innej powierzchni to na pewno będzie bardzo dobrze trzymał.

 

Zastosowanie moim zdaniem: Cleanery, Politury, woski w płynie, pielęgnacja kokpitów i czyszczenia i konserwacji tapicerki skórzanej.

Moim zdaniem nie za bardzo się spisze do dressingu opon i plastików zewnętrznych chyba że będzie to wmiare gładka powierzchnia opony.

 

Pozdrawiam i mam nadzieje że chodź trochę pomogłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Marcin, ja na produktach od Temachem jeszcze się nie zawiodłem. Np. ręczniki waflowe

które u niego kupiłem, w moim odczuciu, nie różnią się niczym od tych Megsa.

Myślę że warto spróbować. Kiedy robiłem u niego zakupy tych gąbek jeszcze nie

miał w ofercie. Cena jest wyjątkowo atrakcyjna więc w razie czego niewielka strata, nawet

jak zakupisz kilka sztuk. Inna sprawa, że takie rzeczy zawsze się do czegoś przydadzą przy aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek zamówiłem właśnie aplikatory piankowe i z mikrofibry (duże i małe) i tę najbardziej miękką mikrofibrę na wypróbowanie!

Ale Megsa też planuję te 2 piankowe na wypróbowanie/dla porównania kupić.

Tak jak piszesz akcesoriów nigdy za wiele! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam piankowy i z mikrofibry. Wrzucam fotki porównania gąbki Temachem z Megsem oraz Temachem kontra How. Niestety recenzji z pracy nie wydam gdyż od Tenachem jeszcze nie używałem. Ale dostałem od niego gratisy a wysyłka była mega szybka wiec to napewno na +. A Sama gąbka jak widac jest cieńsza gdyz jest w całości nie jak od Megsa jak by dwie złączone. A co do Mikrofibrowego jest duzo większy i ma krótsze włosie

 

20qal55.jpg

nya8lx.jpg

2qc1dsj.jpg

161guas.jpg

25p0502.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten HoW moim zdaniem kiepski. Nie przyjemnie mi się nim pracowało. Gąbka w środku non stop się podwijała - obecnie używam go do wnętrza. Dla mnie dużo lepszy jest Meg's Even Coat.

 

Ja nie narzekałem, Coli 845 mi sie dobrze nakładało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemas22, a struktura tego piankowego aplikatora od Temachem jest taka sama jak Megsa?

Ten niebiestki aplikator od Temachem ma 17 cm średnicy;-) tak jest opisany na stronie. Temachem ma jeszcze białe apikatory z mikrofibry - strandardowej wielkości.

p.s. zerknijcie do tematu, może używaliście tych szmatek i aplikatora? http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... &start=165

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Marcin, jest tam napisane do czego. Chodzi Ci o to czy bezpieczne do lakieru? Bawełna do tego użyta (ręcznikowa) ma strukturę zapętlaną, nie ciętą, więc sądzę, że nadają się do tych preparatów, które nakłada się aplikatorami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.