Skocz do zawartości

Efekt "krwawienia" felg - Deironizer


tasek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.09.2019 o 18:25, Strus napisał:

Panowie, coś taniego i sensownego do deironizacji lakieru. Odpadają żelowce typu Roton Pro, ADBL Vamire Light czy nawet Tenzi Krwawa felga. Mam 3 auta do zrobienia a zostały mi tylko właśnie wspominane żelowce pod ręką

Tego od RRC ktoś sprawdzał ?

@Strus i na co postawiłeś? Szukam właśnie 5L do lakieru, myślałem na D-Toxem lub Liquidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

czy ten TUGA-CHEMIE ALU-TEUFEL SPEZIAL GEL ZIELONY jest bezpieczny dla felg aluminiowych, klocków, opon (gumy), lakieru auta gdy pryśnie na niego w okolicach kola ? można ten produkt często stosować ? czy może do takiego dość częstego stosowania lepiej cos bardziej delikatniejszego (np. cos innego doradzicie) ?

Felgi myje na bezdotykowej jak płucze/myje auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention]Marcin [/mention]

Tak, zielona tutaj jest neutralną. Można spokojnie psikac. Jedynie jak każdy deironizer, powoduje korozję na tarczach i zaciskach.

Na codzień bym sobie darował i używał jakiegoś cleanera do felg, najlepiej z inhibitorami korozji.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Mateczek napisał:

[mention]Marcin [/mention]

Tak, zielona tutaj jest neutralną. Można spokojnie psikac. Jedynie jak każdy deironizer, powoduje korozję na tarczach i zaciskach.

Na codzień bym sobie darował i używał jakiegoś cleanera do felg, najlepiej z inhibitorami korozji.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

co byś polecił z tych cleanerów do felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szukałem, ale nie znalazłem, albo przeoczyłem gdzieś rozwiązanie. Czy ktoś może się orientuje, czy można rozcieńczyć zieloną Tugę z wodą? Bo dla mnie jest zdecydowanie za gęsta i tak się zastanawiam, czy mogę tak zrobić i specjalnie nie stracę na mocy 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Moderator

U mnie  żółwik na testach. Turtle Wax Hybrid Solutions PRO All Wheel Cleaner + Iron Remover.

Nie śmierdzi, szybko reaguje. Świetny atomizer, rozpylanie i aktywacja na lakierze.

2023-09-05-08-08-26.jpg


2023-09-05-08-26-01.jpg


2023-09-05-08-26-04.jpg


2023-09-05-08-26-08.jpg


2023-09-05-08-26-17.jpg


2023-09-05-08-26-18.jpg


2023-09-05-08-26-20.jpg


2023-09-05-08-26-38.jpg


2023-09-05-08-26-40.jpg


2023-09-05-08-26-43.jpg


2023-09-05-08-26-47.jpg


2023-09-05-08-26-50.jpg


2023-09-05-08-26-53.jpg
 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, co teraz jest na topie, jeśli chodzi o deiron do lakieru? Dzisiaj używałem Deturnera i mega mi siadł. Mam nos już przyzwyczajony do zgniłego jaja, więc zamiast niego, dało radę wyczuć bardzo przyjemny zapach, jakby jakieś owoce. Siedział długo na lakierze jak i felgach, a po przykryciu pianą aktywną dał mega pianę pod pędzlem. Jakie produkty obecnie warto sprawdzić? Miałem tylko oba ADBL, Rotona i teraz Deturnera. Widziałem również Kocha RRR w akcji i też wypadł bardzo dobrze, ale cena zabija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imola33 ja tam wielkiej różnicy nie widzę , teraz używam Kiurkab RH+ i Good Stuff oba fajne, mam też Cleantle DeironMan i Soft99 Terminator.

Do nie dawna używałem Adbl Light i Liquid, Roton, Tenzi Prix oraz Rrc Bad Boys, Shiny Garage D-Tox

Wielkiej różnicy nie ma, Kiurkab i GS są perfumowane, tak naprawdę to chyba najsłabszy to Soft99 a drogi i któryś Adbl ale nie pamiętam już który.Kup tego co ma dobrą cenę, Kiurkaba płaciłem 135 zł i teraz będę coś kupilowal ale wybiorę co najtańsze.

Jakbym miał wybrać co mi najbardziej podeszło nie koniecznie najlepsze to BadBoys jakoś tak DJa mnie najfajniejszy a marka znienawidzona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.