Skocz do zawartości

Maksymalny Wet Look


Rekomendowane odpowiedzi

nie ma roznicy miedzy Colli, natty blue?

Jest, przynajmniej ja u siebie dostrzegam, na zimę aplikuję Coli, a na lato blue. Tak jak napisał Sabat Nattys ociepla lakier i nie wygląda lakier tak sztucznie, trudno to opisać ale różnica jest ;)

 

a czy bialy natty nadaje sie do ciemnych lakierow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się mój prezenci po Meguiars Ultimate Polish i na to Meguiars Ultimate Paste Wax po myciu przecieram Meguiars Ultimate Quick Detailer. Da się zrobić jeszcze lepszy wet look?

 

 

 

Da się .Produktami Black Fire. Do tej pory stosowałem produkty ClearKote i myslałem,że sie nie da lepiej ( na miare mojej kieszeni) Black Fire CrystalSeal oraz Wet Diamond Polymer zmieniły mój pogląd na wet look.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się .Produktami Black Fire. Do tej pory stosowałem produkty ClearKote i myslałem,że sie nie da lepiej ( na miare mojej kieszeni) Black Fire CrystalSeal oraz Wet Diamond Polymer zmieniły mój pogląd na wet look.

 

Ale co lakier jest bardziej szklisty, błyszczący czy głębia większa po Blackfire??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawiałem się na to, ze nattys wytrzyma krócej ale też nastawiałem się na wyraźną różnicę w wyglądzie na korzyść nattysa, a dla mnie minimalnie lepszy wygląd nie rekompensuje 3 razy gorszej trwałości. Jako, że już go kupiłem to będę co jakiś czas używał ale uważam, że "zamienił stryjek..." ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ze znanych Wam produktów poza hdc najmocniej przyciemnia czarny lakier?

 

Fjne efekty na ciemnych lakierach można uzyskać po Megsowym Ultimate Polish, oczywiście ciężko to porównywać do HDC, choć zasada jest podobna, też to lekki oszust jest, natomiast wart wypróbowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ze znanych Wam produktów poza hdc najmocniej przyciemnia czarny lakier? :o :o

 

Mnie tam, na czarnej perle, bardzo podoba się przyciemnienie po BlackHole - ale wiadomo, ze czarny czarnemu nie równy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się .Produktami Black Fire. Do tej pory stosowałem produkty ClearKote i myslałem,że sie nie da lepiej ( na miare mojej kieszeni) Black Fire CrystalSeal oraz Wet Diamond Polymer zmieniły mój pogląd na wet look.

 

Ale co lakier jest bardziej szklisty, błyszczący czy głębia większa po Blackfire??

 

Ciężko odpowiedzieć, bo taka ocena jest wysoce subiektywna i tak naprawdę jest to może max 5% w całości przygotowania lakieru, a zazwyczaj 1-2%. Po BF lakier wygląda jak byłby oblany dodatkową warstwą lakieru bezbarwnego, coś takiego:

m604.jpg

m606.jpg

Zdjęcia robione standardowym cyfrowym aparatem ustawionym na auto, bez podkręcania w różnych phot- :shock: -szopach.

 

Przewaga BF polega na łatwości aplikacji i trwałości, no i ta zabójcza śliskość. Sam stosuję ten szmalec i uważam, że to najlepiej wydane pieniądze na tego typu badziewia. Choć cena do efektu jest wysoce zawyżona.

Ogólnie czym by nie smarować to i tak przysłowiowy 1% w wyglądzie i nie ma co oczekiwać cudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpośredniego Nie mam (nie aplikowałem obu produktów obok siebie). Duragloss Track Claw - bo o nim pisze - aplikowałem kiedyś na srebrny metalik opla i w porównaniu z BF to na pewno inna półka - ta niższa (i cenowo :D i jakościowo). Z drugiej strony nie jest to przepaść, bliżej przysłowiowy 1%. Zresztą przepaści nie będzie również np. między jakimś SV a marketowym szmalcem. Chcesz Max WetLook to rotacja w dłoń i działać z odpowiednimi kombinacjami past, padów i pracy maszynką. A to co położysz na samym końcu ma już mniejsze znaczenie. Co bym nie kładł to dopiero po zwróceniu komuś uwagi, aby ocenił zaczyna się zastanawiać, a na pytanie w kwestii porównania każdy :o . Co mogę napisać to po BF całkiem obce osoby potrafią zapytać co jest na lakierze, bo jest faktem że wygląda specyficznie i jednym się podoba innym nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adr-ad a czy masz porównanie Crystal Seal do Opti Seal? Bo są jak zwykle :D co najmniej dwie szkoły. Przeważa opinia,że Crystalem łatwiej się pracuje. Mnie wygląd Crystal Seal odpowiada i mam zamiar połozyc na niego Buttera. No ale skoro Opti-Seal jest bardzo podobny to nastepnym razem jego kupie. Choć wiekszośc mówi,że BF daje ładniejszy look i jest trwalsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.