Skocz do zawartości

Maksymalny Wet Look


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach ciekawostki: Cherry Glaze + Sonax BSD. Maska w zeszłym roku dostała maszynowo Megsa UC, różnica jest kolosalna, pomimo tego, że sporo rys zostało. Wet look na masce jest piękny

Przygotowanie lakieru pod wosk jak widać to chyba podstawa dobrego wet look.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz foty?

MI chodzi po głowie cały zestaw z PB: Szampon + Cleaner + BlackHole (Ale nazwa :kox: ) + RED + QD na koniec jakiś

 

zamiast reda Blue i bez QD

Pod spodem DJ LPL oraz PB BH

 

 

Mazda-0016.jpg

 

Oraz na jednym Jeepie

 

 

 

jeep-1131.jpg

jeep-1129.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Damianldz, do ukrycia swirli najlepiej AF Tripple, do wet looku Black Hole

BH również bardzo dobrze maskuje swirle. W temacie wet looku dodam, że nie widze wielkiej roznicy miedzy BH + colli, a BH + nattys Blue. Jakoś średnio jestem zadowolony z Blue przetestuje go jeszcze w kombinacji UDS + Blue i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim granatowym volvo fajny wetlook dało połączenie Tripple + Clearkote Moose Wax. Ciekawe jak długo będzie się utrzymywał ten wosk. Nie wiem tylko czy warto używać do tego zestawu QD Sonaxa, czy nie popsuje mi efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez po nałożeniu na BH Nattysa Blue jakoś szału nie było, dopiero po następnym myciu i przetarciu QD+ pojawił się grymas usmiechu i efekt "wow". I tak mam do tej pory, na lato jak dla mnie super zestaw :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe efekty wet looku uzyskałem po CG Butter Wax, sponiewierał mnie ten środek, uwielbiam go :D

 

Mnie równiez. Też uważam ten srodek za świetny ,szczególnie kiedy połoze go na Vanilla Hand Glaze i po umyciu odświeże quik detailerem Spray and Gloss. Widze jak ludzie patrza na autko i mysla sobie -ale tego pogieło. No ale look niesamowity .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na umordowaną 3 letnią insignie położyłem VHG plus punktowo VP Achilles na koniec colli. Odbicie niesamowite ładnie poginęły świrle i ryski. Robota ręczna ale efekt przepiękny. Lakier nowej generacji sprawiał wrażenie dość miękkiego i stąd może takie efekty spore defekty przy użyciu VP schodziły w mgnieniu oka. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może te swirle tylko zamaskowało :) i za 2-3 tygodnie znów się ukażą

 

Yup, Achilles to raczej oszust ;)

 

Jak na cleaner to bardzo uczciwy oszust nawet. Chociaż fakt faktem bardziej maskuje niż usuwa, to jednak warto nim mocniej popracować. Sprawdza się na maszynie, ręcznie jak dla mnie nic nie ściera i faktycznie tylko oszukuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez po nałożeniu na BH Nattysa Blue jakoś szału nie było, dopiero po następnym myciu i przetarciu QD+ pojawił się grymas usmiechu i efekt "wow". I tak mam do tej pory, na lato jak dla mnie super zestaw :song:

 

Żeby było śmieszniej po nałożeniu Blue przeleciałem auto QD Finale od AF i niestety w porównaniu do Coli efektu "WOW" nie było może cos tam minimalnie lepiej ale nie wiem czy rekompensuje to rożnice w trwałości między Blue, a colli :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.