Skocz do zawartości

Maksymalny Wet Look


Rekomendowane odpowiedzi

canta8
bezpośredniego porównania nie mam, ale z tego co tu piszą: http://www.autopiaforums.com/forums/wax ... -seal.html dają mały + BFCS. Osobiście poszedłbym w BFCS, każdy z produktów, który stosowałem spełniał swoje zadanie, duży + BF ma ode mnie za łatwość aplikacji. Co do BFCS to trwałość można ocenić na trochę więcej niż 3m-ce, z jednego pojemnika 118ml winno wyjść ok. 24 aplikacji, i można nakładać warstwa na warstwę po uprzednim utwardzeniu poprzedniej warstwy bez obawy o smugi etc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daball na twoich zdjęciach ,to wygląda tak jakbyś nic nie stosował hee

Oj widać, tylko zdjęcie mało ostre.

A tak do rzeczy, stosuję BH plus Nattys blue, efekt świetny, ale dopiero jak przetrę QD+ to jest efekt "wow". Myślałem, że to przypadek, no ale taki sam finał jest po kilku krotnym zastosowaniu w/w środków. Ktoś coś podobnego zaobserwował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odsprzedałem nattysa i wracam do tandemu BH + Colli. Chyba najlepszy stosunek trwałości do efektu Wet Look. Jak skończę Colli może będę szukał dalej.

No tak, taki zestaw preferuję na jesień/zima pod względem trwałości, jednak latem lubię ciepły look nattysa z BH, wspieranego w znacznym stopniu QD+. Nie wiem może duże znaczenie ma kolor lakieru :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ori lotka i nakladki satynowy chrom na lusterka i by bylo mega.

 

No tak, ten post ma wiele wspólnego z wet lookiem :D Prawda jest taka, że po porządnie wykonanej korekcie lakieru to nawet turtle wax da zapierający dech w piersiach wet look....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego pływak.a ile Ci taki zestawik BH+coli trrzyma tak srednio?Też mam teraz WD+red ale jakoś za długo nie trzyma :o Chociaz ja róznicę widzę na srebnym po PBwhite diamond+Red jest lepszy wet look niż po samym coli :good:

 

Wspierany po myciu Pro Detailerem siedział przynajmniej 3 miesiące w okresie letnim.

 

Prawda jest taka, że po porządnie wykonanej korekcie lakieru to nawet turtle wax da zapierający dech w piersiach wet look....

 

Dokłądnie a jak ktoś myśli, ze strzeli ręcznie UC, na to da nattysa i będzie wet to się może zdziwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, powiedz tak obiektywnie, czy bh dalo cos do looku

 

 

Z racji iż korekty miały na celu tylko i wyłącznie usunięcie wypłowiałej utlenionej warstwy lakieru, bez papierków i grubszych rys które można by było wyprowadzić (czas grał rolę) to wg mnie BH nadało delikatnie głębi. Te przysłowiowe 2% do blasku. Głównie zakryło troszkę niedoskonałości i przyciemniło. Aplikacja miękkim padem do wypracowania, kilka kropel na element.

 

Z całą pewnością osłabi to wosk ale look jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
ile poleży AF Tripple i na to FK pink Wax czy lepiej będzie jak to i to będzie oddzielnie

 

około dwóch miesięcy, jednego tygodnia, trzech dni i sześciu godzin - tak w przybliżeniu oczywiście ;)

 

a na serio to czytać, czytać, czytać, próbować, próbować, próbować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.