Skocz do zawartości

Maksymalny Wet Look


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę polecić Chemical Guys Butter Wet Wax. Produkt ten jest bardzo łatwy w aplikacji, lakier otrzymuje bardzo ładną głębię oraz połysk, jedynym minusem jest słaba trwałość.

Czy stosował ktoś pod Butter Wet Wax glaze PB Black Hole i czy takie połączenie ma sens ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Moderator
Co obecnie wiedzie prym w woskach "konkursowych" ?

Jaki zestaw na chwile obecną najbardziej razi po oczach ? :-]

 

Przy zrobionej dobrze korekcie kazdy wosk bedzie dawal podobne wrazenia wzrokowe...

Ja osobiscie lubie:

-HDC + SV Concorso

-HDC + Z Destiny

-HDC + Z Glasur

Dodatkowo, QD Megsa Last Touch tez robi u mnie dobra robote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fascynat, wciąż mocno podgryza czołówkę Black Label. Wyróżniający się efekt wizualny jest połączony z dobrą trwałością, co przy woskach konkursowych nie jest regułą. Koniecznie trzeba go jednak użyć z dedykowanymi cleanerami RG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffe, nic się nie stanie przy takim połączeniu: cleaner SV + wosk Zymola albo HDC + wosk SV. Niezbyt często mam okazję mieć 100% korektę na lakierze więc wspomagam się oszukańcami. SV takowych w swojej ofercie nie ma więc trzeba korzystać z HDC, który świetnie się wpisuje w ten kanon. A to, że dajemy na niego wosk naturalny innej marki niż SV kompletnie nie szkodzi. Przynajmniej ja nie zauważyłem żadnych efektów ubocznych

 

Jaki zestaw na chwile obecną najbardziej razi po oczach ?

kazdy na dobrze przygotowanym lakierze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Laczysz HDC z SV dlaczego? Z braku Cleanera od SV czy z innego powodu?

 

Z tych cleanerow ktore testowalem HDC robilo wg mnie swietna robote. Co do trwalosci. Concorso lezal na HDC 2.5 miesiaca i zdjalem go juz troszke z nudow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poleci mi ktoś jakiś sealant lub hybrydę w puszce/słoiczku - najlepiej dobrze leżącą na DJ LP? potrzebuje czegoś wytrzymalszego od samplerów dj i natty's reda, a sealanty w płynie dla mnie nie mają "tego czegoś" w sobie.

 

Uprzedzając - colli już mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fascynat, wciąż mocno podgryza czołówkę Black Label. Wyróżniający się efekt wizualny jest połączony z dobrą trwałością, co przy woskach konkursowych nie jest regułą. Koniecznie trzeba go jednak użyć z dedykowanymi cleanerami RG.
Jak wypada na tle SV Concorso , Viktoria Wax Concours Red , Zymol Concours ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.