Skocz do zawartości

Maksymalny Wet Look


Rekomendowane odpowiedzi

misjar, nie bardzo wiem co chcesz się dowiedzieć.

 

Red czyli poorboys world nattys red

 

reload to CarPro Cquartz Reload (miałem go w zestawie z cquartz uk edition kit pack, można też kupic osobno)

auto było dokładnie umyte następnie cleaner (lusso) później wosk (red), i na drugi dzień przetarte quick detailerem (reload).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

js52.jpg

fvry.jpg

y3wp.jpg

72lb.jpg

 

Oba tak samo potraktowane. Korekta Menzerną FG400 później FF3000 na koniec smalec w postaci BH a wy co byście dali zamiast BH? co dało by jeszcze lepszy efekt? bo jestem w trakcie kompletowania zamówienia nowych produktów. co by dało mi jeszcze lepszą głębię i lustrzany połysk? widziałem że kolega niezły efekt miał po CAR PRO RELOAD a co myślicie o WOLFGANG DEEP GLOSS PAINT SEALANT 3.0, MEGUIARS DEEP CRYSTAL POLISH STEP 2 , AUTOBRITE CHERRY GLAZE, CLEARKOTE MOOSE MACHINE GLAZE, czy może coś jeszcze lepszego jest? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak prowokacyjnie zapytam czy dostrzegłbyś różnice, gdybyś pominął BH... ;)

 

po BH zdecydowanie auta ciemnieją. głębia koloru się poprawia i ładnie perłę wybija. ale brakuje mi czegoś co da bardziej lustrzany efekt. no i bardziej mokry niż tylko głębię. chyba że może źle go nakładam.. bo nakładam ręcznie słoneczkiem

 

[ Dodano: 1 Październik 2013, 21:28 ]

cherry daje fajny efekt - i genialny zapach w garażu :) car pro używałem ale za taka cene jaka ma nie kupiłbym drugi raz

 

Wiadome że cena nie jest zbytnio atrakcyjna. No ale kładąc na auto swoje lub kogoś kto dobrze zapłaci to nie jest tego warte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze stosunek cena/jakość jak dla mnie nieodpowiednia - reload jest fajny daj epołysk - ale za mniejsze pieniądze mozna angelwaxa zakupic - szczerze - połowa angelwaxem połowa reloadem na czarnym mercedesie a różnica - żadna na dodatek bardziej się mazał przy pracy - a warunki byłi dobre - hala i ok 18 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze stosunek cena/jakość jak dla mnie nieodpowiednia - reload jest fajny daj epołysk - ale za mniejsze pieniądze mozna angelwaxa zakupic - szczerze - połowa angelwaxem połowa reloadem na czarnym mercedesie a różnica - żadna na dodatek bardziej się mazał przy pracy - a warunki byłi dobre - hala i ok 18 stopni

 

a o jakiego angelwaxa chodzi? no i jak stosunek odpychania wody porównując do reload? bo jak widziałem filmik co robi reload to jakaś masakra..oczywiście pozytywna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gienek122, ogólnie fajny look i za to duży szacun :good: , ale "zdjęciole-oszukaniole" 8-) Ręczne wyciągnięcie Audi na taką stówę = dużo koksu. ;)

 

dwa pierwsze zdj sa od fotografa a dwa kolejne robione aparatem przeze mnie wiec nic nie podciagane itp ;p co masz na mysli reczne wyciagniecie audi na taka stowe :o

ps. dwa dolne zdj sa po innych malowidlach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz na mysli reczne wyciagniecie audi na taka stowe
SJake miał na myśli to, że przy twardości lakieru Audi czyli VAG uzyskanie takiego efektu to łapę masz albo jak Pudzian albo dużo maskujących siuvaxów nałożone bo fakt - świeci się jak psu .... :-]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.