Skocz do zawartości

Maksymalny Wet Look


Rekomendowane odpowiedzi

Że tak zapytam co da lepszego wet'a i przyciemni lakier,AF Tripple i na to FK Pink Wax czy Af Tripple i na to DJ BV.Niestety ale AF T bedzie nieodzownym elementem woskowania , wiem ze osłabi trwałość , ale zamaskuje troszkę ryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale AF T bedzie nieodzownym elementem woskowania , wiem ze osłabi trwałość , ale zamaskuje troszkę ryski

Ach tam osłabi, u mnie na niegarażowanym aucie połączenie Tripple i Moose Wax wytrzymało ponad m-c ładnie kropelkując,zapewniając ładny wet look. Potem go zmyłem. Przez ten czas zrobiłem ok.1.5tys.km więc dla mnie dobry wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel.ch7, nie wiem jak będzie na srebrnym, ale jeżeli masz możliwość to przetestuj Black Hole. na czarnym robi mega robote :-]

zakrył mi dość mocne ryso-hologramy zrobione ręcznie UC (przesadziłem troche) i nadał takiego 'tłustego' wyglądu. na to poszedł nattys blue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na srebrnym BH chcecie stosować? Poczytajcie czasami do czego dane środki są.

Po to jest własnie Pb WHITE DIAMOND do jasnych lakierów. Pod Coli będzie bardzo dobrze. ociepli i zamaskuje.

Nie kombinujcie za mocno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawol15,

Nie wiem czy coś Ci pomogę....

Tutaj masz mojego dziada na dojazd do pracy.

Puncioro które jest srebrne.,ale w ciemnym odcieniu.

Na aucie BH+coli 476.

maskacg.jpg

przod2q.jpg

tylum.jpg

Zostało mi BH z drugiego auta które ma czarny lakier,i spróbowałem.

Ogólnie BH przyciemniło lakier.

Nie wiem czy Cie to satysfakcjonuje, czy szukałeś bardziej jasnego odcienia szarego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Wet'a to zapomniałem dać fotek z Achillesa a na nim Megs Gold Class , tu akurat umyty i przejechany QD od SG.Tak wiem,wiem nie ma dressingu na oponach , zapomniałem wziąć z domu NB , teraz oponki już są czarne, co do efektu na żywo efekt był o wiele lepszy , zadowolił mnie w 100%

imag0616__821641.jpg

imag0614__120020.jpg

imag0623__95706.jpg

imag0626__706456.jpg

imag0627__904344.jpg

imag0628__356791.jpg

imag0636__214124.jpg

imag0631__31173.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawol15,

Nie wiem czy coś Ci pomogę....

 

dzięki, mój jest jasny srebrny. Zależałoby mi na wydobyciu ,,ziarna". Z tyłu na klapę pod coli nie kładłem nic, ale większej różnicy nie widzę :x minimalnie mniej się szkli. Mam wrażenie że po WD lakier jest nieco ,,oblany szkłem". Ale może mi się wydaje :?: Muszę popróbować różnych kombinacji i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie...Kolejna zmiana na jesień. Na przyszłe lato pójdę w dodo :good:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.