Skocz do zawartości

Maksymalny Wet Look


Rekomendowane odpowiedzi

ja położyłem ostatnio angela body waxa a na to QD angelwaxa

 

i jak efekt? bardziej daje głębię czy lustro? i jak odpycha wodę bo z tego co widziałem na filmikach to wodę. a tak wogóle.. to na zimę body waxa? da radę? czy poprostu taka była wola klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja położyłem ostatnio angela body waxa a na to QD angelwaxa

 

i jak efekt? bardziej daje głębię czy lustro? i jak odpycha wodę bo z tego co widziałem na filmikach to wodę. a tak wogóle.. to na zimę body waxa? da radę? czy poprostu taka była wola klienta?

 

ja kładłem go już jakiś czas temu - wrzesień początek jakoś - co do efektu daje głębie fajną na czarnym lakierze MB - wodę zlewa pięknie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedrona jak z wydajnością tego Reload? na ile aut może wystarczyć? no i jak z trwałością.. bo chyba nie stosujesz po każdym myciu? ;D

 

 

Co do trwałości to nie sprawdzałem bo używam go średnio co 2 tygodnie (producent podaje do 30 dni)

(na srebrnym tez dobrze sobie radzi :D )

Produkt bardzo wydajny ja na jeden element stosuje 1 "psiknięcie". Na maskę daje 2 dlatego że od niej zawsze zaczynam, a fibra swoje musi pobrać.

Bardzo fajny preparat o przyjemnym zapachu.

 

PS

W moim asortymencie posiadam Meg Last Touch i CG Pro-detailer with carnauba

porównując Rekoad'a do nich jest on zdecydowanie bardziej wydajny i nadaje większą głębie koloru, oraz lustro które na Megsie i CG nie uzyskałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie co to jest ten reload?

 

grzes12, nie odbierz tego jako osobista wycieczka, ale naprawde zachęcam Ciebie i wszystkich "początkujących" do przeczytania od deski do deski przede wszystkim działu Testy, odpuścić sobie Luźne rozmowy :lol: a zgłębiać wiedzę... gdybyś trochę poczytał, pomyszkował w sklepach partnerów Twoja teoretyczna wiedza byłaby na takim poziomie..., że sam wiedziałbyś, że takie pytania powodują opadnięcie rąk :dontknow: co innego pytania o różnice pomiędzy konkretnymi produktami... owszem... zwłaszcza w takim temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.