Skocz do zawartości

Fluffy Dryer - który wybrac ?


Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie fluffy jest bardzo dobrym wyborem oczywiście znajdziemy jeszcze delikatniejsze ręczniki ale w stosunku cena do jakości fluffy wg mnie nie ma konkurencji .

 

Ostatnio bardzo intensywnie testujemy MS FlossyRug

 

flossyrugphoto(1).jpg

 

wykonany z delikatniejszej i bardziej puszystej mf plus za to że jest obustronnie sprawny do osuszania ;)

 

dsc0149ev.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie to co meg`s czy inne, ale w auchanie jest teraz "Mikrofibra do osuszania auta" 60x60 naprawde puszysta, do osuszania jako budżetówka nawet się sprawdza, do innych zastosowań też chyba będzie dobra bo jest mega puszysta. Koszt 17zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem w Tesco coś w stylu tego co kolega wyżej, koszt około 11 zł, używam go do wycierania progów i trudno dostępnych miejsc, np.ramiona felg, spisuje się świetnie. Reszta auta fluffy, po około 10 praniach spisuje się tak samo jak na początku, zakupiony u temachemów.

 

cheers,

Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vanquisz, przybliż temat, bo muszę zakupić drugiego i nie wiem czy nie wybrać czegoś innego.

 

Słabo chłonie?

 

cheers,

Art

Rok temu ważyły 270g, teraz 215g.

Jak dam pod światło, to prześwituje :!:

Nie wiem jak chłonie i pewnie sie nie przekonam.

 

 

PS

Na nawoskowanym aucie, wafel rządzi i tego sie trzymajmy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na swoja cordobe, do pełnego osuszenia potrzebowałbym dwa flufi, mamut wystarcza jeden :-]

Co do samej pracy, na płaskich powierzchniach fajnie, ale jak już troszke nasiąknie wodą to boki auta osusza się zdecydowanie mniej przyjemniej, a co do wyżymania to ciężko z nim, jak mopa traktować nie będę, więc jak już nasiąknie to odkładam na suszarke i schnie sam w garażu, a w rezerwie flufi i cobra. Reasumując wart swojej ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że lepiej dwoma i przyjemniej niż jednym ciężko, ale praktycznie co drugą sobote miesiąca rozkładam sprzęt i myje swoje auto, taty, mamy i brata. Na 4 średniej wielkości auta potrzebowałbym z 7 flufi bo myje jedno za drugim, a ogarniam to dwoma mamutami i flufim na drobne pozostałości wody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
przemek882, Fluffy może farbować, więc najlepiej nie przesadzać z detergentami, temperaturą, i prać go raczej z niebieskimi fibrami ;).

 

nie moze tylko farbuje wszystkie fibry mam niebieskie prany byl w 30stopniach z niewielka iloscia proszku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie reguła z farbowaniem fluffiego. Mój nie puszcza ;)

mam dwa i obydwa nie puszczały, dopóki jednego nie wyprałem przez przypadek z proszkiem :/ w 30C

i zafarbował kilka rzeczy. ten prany w mydle nie zafarbował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.