Skocz do zawartości

Fluffy Dryer - który wybrac ?


Rekomendowane odpowiedzi

 

Najpierw pistoletem na wężu, jak splukam piane ściągam pistolet i samym strumieniem.

 

to w takim razie coś u Ciebie z woskiem na aucie nie halo bo po takim spłukiwaniu auto nawoskowane jest praktycznie suche i wystarczy tylko w niektórych miejscach je dotrzeć :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko na moim samochodzie fluffy nie działa.

 

wybacz ale dyskusja z Tobą nie bardzo ma sens. Większość osób zadowolona jest z ręcznika a Ty nie. Jak może nie działać fluffy który do tego został stworzony? Znaczy co, nie wchłania wody czy może "operator" nie przeczytał instrukcji użytkowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proton789,moje czarne auto od zimy nie dostalo ani grama wosku i zawsze na dachu zostaje tafla wody i z tym sobie fluffy radzi bezproblemowo,mam dwa i zdarza mi sie wziac tylko jeden ,ktorym oblece całe auto bezrozsmarowywania :)a nawet jesli gdzies by rozsmarował wode to i tak po kazdym myciu lece QD i po sprawie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszę i ja napiszę kupowaliśmy Fluffery z 4 różnych zródeł i nawet prosto ze stanów i przyznaje że różnice są

Uważamy że ręczniki i tak są robione w jeden fabryce a jej jakość zależy od tego kto je zamówi ;)

Teraz zamawiamy z tego żródła z którego uważamy że ręcznik jest najlepszej jakośći :)

A kompletnie nie rozumiem problemów z chłonnościa fluffera mam 1 co jest z błedem i nawet mniejszy o kilka cm i starcza mi audi A4 avant czarne w zupełności oczywiście kilka mazów zostanie ale to raczej bark dokładności bo i tak zawsze lecę QD więc mi to nie przeszkadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to też wtrącę swoje 3 grosze ;) Używam Fluffy(z All4auto), zamówionego w tym roku i nie mam problemu z osuszeniem całego autka. Pierwszy raz użyłem go do osuszenia autka, gdzie wcześniej z powłoki wosku po zimie, niewiele zostało. Ręcznik zrobił się ciężki jak cholera, ale samochód był suchy. Teraz po zabezpieczeniu autka woskiem, mam wrażenie, że ręcznik jest w stanie wchłonąć o wiele więcej, a był już kilkakrotnie prany. Gdzieś tam zostanie jakaś zaschnięta plama, ale szczerze nie dbam o to, bo zawsze po myciu stosuję QD i robię porządek. Nie mam doświadczenia z innymi markami, póki co obecny ręcznik spełnia swoje zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiku z uzyciem fluffego nie bedzie bo wszystkie 3 trafiły jako ręczniki warsztatowe.

:lol::lol::lol:

 

Tak mi przyszło do głowy takie stare, internetowe porzekadło: "pics or didn't happen". Tak mi coś wychodzi, że Twoja teoria upadła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiku z uzyciem fluffego nie bedzie bo wszystkie 3 trafiły jako ręczniki warsztatowe.

 

Ale fakt, ze coś zmieniło swoje miejsce przeznaczenia (warsztat) nie znaczy,że straciło swoje właściwości, więc ręcznik jak najbardziej powinien dalej spełniać swoją rolę, tzn. zbierać wodę, niezależnie do tego, czy wypiorę go w fekaliach, dam psu do zabawy czy nasika mi na niego kot....

 

Osobiscie uważam większość Twoich postow za "niepoważne" i pierwszy raz sięgam do opcji: "Dodaj użytkowanika do listy ignorowanych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiku z uzyciem fluffego nie bedzie bo wszystkie 3 trafiły jako ręczniki warsztatowe.

 

A kilka postów wcześniej:

Najlepiej będzie jak zrobie film pt"jak Fluffy rozmazuje wodę na samochodzie".

 

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja muszę używać tego czego wszyscy używają?? Kupiłem je z myślą że to działa ale nie działało i zrobiłem z nimi co chciałem i wiem że nie kupie już nigdy tego shitu. Tyle ode mnie w temacie "fluffy dryer" Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel020202, a co masz jako lsp?

 

Ja fluffiego użyłem jak dotąd 2 razy - raz zaraz przed procesem (ale jeszcze coś tam kropelkowało z poprzedniego wosku), kiedy to "zjadł" całą wodę bez najmniejszego maziaka i drugi raz po procesie (pierwsze mycie) kiedy również osuszył cały samochód bez maziaka, i byłby w stanie osuszyć drugi ;] Oczywiście na felgi, dokładki zderzaków i progi wykorzystałem osobną fibrę, bo jego szkoda było brudzić czymś czego mogłem nie domyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój fluffy bez problemu radzi sobie z Hondą Civic EJ9 sedan więc nie taki mały samochód :D

Spełnia swoje zadanie więc czego chcieć więcej :)

 

 

Btw.

Nie ma to większego znaczenia, ale swojego kupiłem w Shining Car.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z bezdotyku. Fakt faktem, że tydzień temu kładłem wosk ale Fluffy pięknie osuszył całe autko. Ja jestem nowicjuszem i nie testowałem jeszcze innych ręczników ale ten dla mnie to "bomba"....

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.