Skocz do zawartości

Fluffy Dryer - który wybrac ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie reguła z farbowaniem fluffiego. Mój nie puszcza ;)

 

To masz fajnego! :D

 

Ja przed pierwszym praniem swojego fluffika wrzuciłem do gorącej wody w misce z proszkiem, leżał sobie tak całą noc, wylałem CZARNĄ wodę, powtórzyłem, a przy praniu ufarbował mi wszystkie żółte małe MFy... za to białej rękawicy megsa nie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
a FLUFFY DRYER można wyprać w pralce?
Oczywiście ,że można.

 

Ja swojego tak namiętnie prałem w tamtym roku i... wysiadł :/ Zrobił się taki delikatnie "szorstki", o chłonności nie wspomnę - prawie zerowa. Z nowym delikatnie się obchodzę, pranie tylko ręcznie i to z jeleniem :mrgreen: A obecnie szukam coś ciekawego na wiosnę do wycierania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piorę fluffiego z resztą MF ale nie jakichś zaebanych. Po wstępnym przepłukaniu w wodzie z jeleniem wrzucam do pralki na 40st. z jeleniem. Po praniu właśnie lepiej zbierał wodę ;) Prałem 3-4 razy, tak to po suszeniu auta płukam go w ciepłej wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
_jedrek_, mój miał podobnie. Finalnie trafił do pralki i dodatkowo poszła dawka octu - stał się miękki i znowu zaczął chłonąć wodę.

 

ile tego octu? i w czym prales ;)

 

U mnie... Ręcznie Białym jeleniem lub Rubisem, a następnie w pralce w 40°C z miarką proszku Bobas (zostało jeszcze po praniu ubranek niemowlęcych) z dodatkiem octu zamiast płynu do płukania (pełny dozownik w pralce). Fibry czyste i miękkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_jedrek_, mój miał podobnie. Finalnie trafił do pralki i dodatkowo poszła dawka octu - stał się miękki i znowu zaczął chłonąć wodę.

 

ile tego octu? i w czym prales ;)

 

U mnie... Ręcznie Białym jeleniem lub Rubisem, a następnie w pralce w 40°C z miarką proszku Bobas (zostało jeszcze po praniu ubranek niemowlęcych) z dodatkiem octu zamiast płynu do płukania (pełny dozownik w pralce). Fibry czyste i miękkie.

 

przystepuje do dzialania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.