Skocz do zawartości

Jakie opony polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

kamilgt, poprawiłem :good:

 

Tak w ogóle to zacząłem szukać na mailach, po ile kupowałem opony do Accorda i tak:

- styczeń 2009 - Dunlopy Winter Sport 3d - 717 zł / sztukę

- lipiec 2012 - Dunlopy Winter Sport 4d - 626 zł / sztukę

- dziś na Oponeo, Dunlopy Winter Sport 5 po 517 zł

:o naprawdę nie wiem skąd się wzięła taka obniżka cen przez te siedem lat :dontknow::dontknow:

Pewnie to przez to co mówiła mi w telewizorze nowa Pani Premier, że kraj w rozpadzie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na co ? myślisz że stanieją ? wątpie. Najdroższe są przecież zimą. Btw bierz Conti :good:

 

W połowie Listopada po świętach podobnież tanieją ;) Teraz w ciągu dnia stówka na komplecie doleciała, bo Sottozero z 998 na 1017 podrożało :mrgreen: Ogólnie nie mam ciśnienia na kupno, spadnie śnieg to postawię AMGa do garażu i będę tylko Aygo jeździć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżko jak śnieg spadnie to od razu widzę Cię na marywilskiej :D zobaczymy te haldexy czy co tam masz :D

W Aygo?

 

Daj znać, podbiję, by dokumentować ;)

 

Roczne Nokiany WR A3 205/55/17 XL powinny mnie tam bezpiecznie doprowadzić, do tej pory nie było z nimi problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://oponafelga.pl - czy aby napewno takie tanie? Zimówki Michelin 16" takie jak do mojego samochodu to 524 zł/szt (widziałem poniżej 500 zł). Letnie Michelin Pilot Sport 3 za prawie 700 zł/szt, szkoda, że nie mają KUMHO takich jakie mam teraz bo dobrze mi się na nich jeździ a bym porównał ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mocno myślę nad tymi oponami i jestem w takiej sytuacji, że nie mam na czym jeździć więc te Nokiany musiałbym założyć już w następnym tygodniu..

Ktoś podzieli się opinią i wrażeniami jak jeździ się na nich w okresie jesiennym gdy pada deszcz np?

Opony te mają trafić do prawie 200 konnego BMW i nie chciałbym się zdziwić podczas deszczu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.