Jump to content

Vujek

Użytkownik
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Świetna

About Vujek

Informacje

 • Imię
  Dominik
 • Lokalizacja
  Włodowice
 • Województwo
  Śląskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Obieg wewnętrzny to podstawa przy ozonowaniu jak i solidne wietrzenie po.
 2. Jak z 7g/h to grubo pojechana cena. Ale kto bogatemu zabroni.
 3. Jeśli małe lub średnie auto to wystarczy max 30min przy tej wydajności i po pożądanym przewietrzeniu drugie podejście. Odbarwienia nie wchodzą w grę wcale jedynie po częstym takim aplikowaniu plastiki zwietrzeją, zaczną czeszczeć i mogą szybciej pękać. Jeśli myślisz że odgrzybisz w ten sposób auto na dłużej to jesteś w błędzie.Tylko trochę uśpisz grzyba i po miesiącu max 2 smród wruci.
 4. U znajomego zapach z niego jest jakiś dziwny.Odbiega od 2 innych kupionych u nas w kraju.Ktoś chyba o tym pisał że może się tworzyć jakiś inny gaz.
 5. RAVENOL VMP, Eurol Syntence 5W-30, EXTREME AMG VR2 5W30 GTI, Shell Helix Ultra 5W-30 Professional w normalnych cenach.Jak na bogato to Penrite ENVIRO+ 5W30 np.
 6. Dokładnie. Niemieszajmy upodobań politycznych do tego forum.
 7. Oglądaj tv.Wyrażnie to mówili. Skąd pewność, że zabija koronawirusa? Na tvp info o tym mówią.
 8. Dobre sprawdza się Savo, środek do tego celu, ale może wpływać na kolor tapicerki.
 9. Zbyt długa praca przy ogólnie dostępnych ozonatorach czyli od 0,4~20g/h nie jest szkodliwa bo i tak ozon na szybki czas rozpadu ok.30min. Ja przykładowo ozonuje duże auto 2x po 15min. przy 10g/h. Przy okazji zabija wirusy w tym corona virus. Zapraszam.
 10. Przy takiej jeździe 5w30 da radę.Jak ktoś lubi pogonić już nie.Tylko 40 a nawet 50 ale to już kwestia silnika. Zobacz nowe oleje Extreme AMG.Mają b.dobre parametry i cenę póki nie staną się popularne jak inne.
 11. A kto ci każe lać v power 100.To do aut tylko sportowych.p Kupując zwykły Vpower dodatki masz już w nim i nic nie trzeba stroić bo mocy nie doda tylko lepsze spalanie mieszanki i czystości.Mowa o Pb nie On bo mając kiedyś diesla wyraźnie czułem jak lepiej idzie z dołu.
 12. V power np. który nie ma więcej oktanów tylko dobre dodatki, aczkolwiek jak raz na jakiś czas zmieszasz 95 z 98 np.verva czy podobne markowe też działa to na +. Wiadomo nie od dziś że nasze krajowe paliwa trochę lubią być `chrzczone`.
 13. I wymieniaj filtr powietrza przy każdej wymianie oleju nie jak zaleca serwis co 30~60tys.
 14. Tankuj v power co drugie lanie a motor ci posłuży długo.Zimą możesz mu kapnąć Archoil AR 6900 P-MAX aby wodę i inny syf przepalilo.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.