Skocz do zawartości

Jakie opony polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

@Pływakdziękuję. Powiedzcie mi jeszcze proszę jak wygląda sprawa ceny z Waszego doświadczenia. Czy warto z letnimi czekać do zimy czy kupować na świeżo przed sezonem bo cena ta sama ? Pytam bo mi się w sumie nie śpieszy, ale na przyszły sezon na pewno będę musiał kupić kpl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, stawek napisał:

@Pływakdziękuję. Powiedzcie mi jeszcze proszę jak wygląda sprawa ceny z Waszego doświadczenia. Czy warto z letnimi czekać do zimy czy kupować na świeżo przed sezonem bo cena ta sama ? Pytam bo mi się w sumie nie śpieszy, ale na przyszły sezon na pewno będę musiał kupić kpl. 

Komplet na lato kupuj właśnie teraz, oponiarze teraz generalnie wyprzedają się żeby sprowadzać i sprzedawać zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaV powyższych nie testowałem, ale obecnie mam dwa sezony zrobione na Fulda KRISTALL MONTERO 3 i złego słowa o nich powiedzieć nie mogę, a cenowo chyba zmieścisz się w 250zł/szt. Opinie też mają bardzo dobre.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DaV napisał:

BFGoodrich G-Force Winter 2 śmigał ktoś na tym? Generalnie szukam czegoś zimowego do 250zł za sztukę 205/55R16

 

Na allegro masz Goodyeary UG9 za 1100 zł komplet. Z 2017 r ale nie zmienia to faktu że masz w tej kasie jedne z najlepszych opon na rynku. Także twój wybór ale ja bym sie nie zastanawiał

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj na allegro sklepy oferują w najlepszych cenach (trzeba sie tylko upewnić czy są z 2018 r czasami nie pisze nic o dacie produkcji i przychodzą roczne albo dwu letnie)  ewentualnie sprawdz na oponeo tam jest darmowa wysyłka i często wychodzi tyle samo co na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, rasz napisał:

Witam, zamierzam kupić zimówki 205/55/16 Nokian wr d4. Teraz pytanie do Was, gdzie kupujecie opony? Polecicie sprawdzony sklep internetowy. 

Ja kupowałem na oponeo też WR D4 tylko w innym rozmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Redarrow napisał:

https://www.sklepopon.com/

Kupiłem tam przedwczoraj WD D4 o 40 zł /szt taniej niż na oponeo dziś przyszły :). DOT 2618, mogę polecić sklep 🙂

A ja nie polecam, ze 3 lata temu kupiłem tam zimówki Hankook, 3 na 4 były fabrycznie krzywe, nie dało się ich dobrze wyważyć = bicie. Napisałem reklamację, odrzucili ją, jednak jakiś kretyn pisał korespondencję wewnętrzną i niechcący zamiast do przedstawiciela Hankook Polska (również zdecydowanie nie polecam) wysłał maila do mnie, w którym mniej więcej pisali do siebie: "faktycznie 3 opony biją, poza normami, co robić?" oraz odpowiedź do nich z Hankooka - "odrzucać" nawet nie sprawdzając tych opon u siebie jako u przedstawiciela producenta. A opony ogólnie sprawdzał tylko jakiś Pan Henio na maszynie. Jak ich poinformowałem jaką wtopę zaliczyli, to szybciutko reklamacja została rozpatrzona już pozytywnie 😅 Także polecam uważać w razie problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gesiu_15 napisał:

Posiada ktoś Dębica Frigo Hp2? Muszę kupić coś o rozmiarze 225/45 r17

Z tego co się swego czasu czytało na forach to chyba każdy miał po kilka kompletów 😄 Taki był boom na te opony 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kilku szkoleniach i testach, co mogę od siebie polecić na pewno WH2 Nexena - ekonomiczna klasa, ale jakościowo i parametrowo wypada lepiej niż kilku czołowych producentów premium. D3 Nokiana powoli zostanie wycofywana ze sprzedaży i zastępuje ją D4 - nie znosi zbytnio temperatur dodatnich przez co na nasz klimat jest średnim wyborem, chyba, że ktoś mieszka na południu Polski i ma bardzo ciężkie warunki zimowe. Dużo Nokianów niestety parcieje/pęka na bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.