Skocz do zawartości

Kamerki szmerki - HD


Rekomendowane odpowiedzi

@Pływak o tym myślałem z tym że u mnie Alfa GT napięcie na zapalniczce jest po przekreceniu kluczyka i niby nic w tym złego, ale zimą jak grzeje świece to przy dużym mrozie grzeje je 2 razy i nie wiem czy kamerka po takim zabiegu nie oszaleje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Używa ktoś może gimbala zhiyun smooth 4?

Szukam czegoś co by pasowało i do telefonu i do kamerki (Yi Lite), w granicach 400zł za nowy. 

Filmiki... wakacje, narty, jakieś wypady na rowerze itd. Nic specjalnego.

 

Znajdę coś lepszego niż wcześniej wspomniany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Jaką kamerkę byście polecili teraz kupić w kwocie do 600zł. Przeglądałem wiele modeli i widziałem polecany Mikavi PQ3 GPS 4K WiFi. Co o nim sądzicie? Czy np Mio MiVue C380 DUAL byście woleli kupić? Czy może jeszcze lepsze można dostać w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Sądzę, ze pomożecie i jest to odpowiedni dział. Otóż mam jedyna i niepowtarzalna okazję pociągnąć najestetyczniej jak się da kabel do kamerki bo mam sufit audi zdjęty, słupki również. Kamerki nie wybrałem ale w przyszłości na pewno bym chciał nie kupię jej już teraz bo mam jeszcze do ogarnięcia sporo rzeczy w aucie ale kabel jak najbardziej. Pytanie, te kable sa jakieś uniwersalne?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Szukam kamerki na lata.

Budżet do 1000 zł.

Oczekiwania:

Mała, czujnik ruchu, ( nie pamiętam nazwy funkcji ale że nagrywa non stop a zapisuje  10sek przed zdarzeniem - auto na postoju) jakość nagrywania, zestaw przód i tył 😉

 

Wstępnie wybrałem Viofo A129 PRO 4K DUAL GPS i jestem w stanie nagiac nieco budżet 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie. Potrzebuje Nawigacje, wideorejestrator oraz kamerę cofania w jednym. Czy ktoś.uzywa czegoś takiego ? Narazie odnalazłem Navroad miovo 3. Widział ktoś coś podobnego ? Cena nie ma znaczenia.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Pytanie do posiadaczy 70mai PRO Plus+ A500S. To normalne że raz na tydzień wyrzuca mi błąd, że karta SD jest uszkodzona? Po podpięciu do laptopa karta działa normalnie, formatuje ją, wkładam do kamerki i działa. Karta najzwyklejsza 128GB Kingston. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy 70mai PRO Plus+ A500S. To normalne że raz na tydzień wyrzuca mi błąd, że karta SD jest uszkodzona? Po podpięciu do laptopa karta działa normalnie, formatuje ją, wkładam do kamerki i działa. Karta najzwyklejsza 128GB Kingston. 
Mi tak wywala poprzednia generacja kamery. Karta Samsung EVO więc ten typ tak ma.

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.