Skocz do zawartości

Generator ozonu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, keza napisał:

Co sądzicie o tym ozonatorze?

Jak na wysyłkę z Polski to całkiem spoko. Gotowiec, widać radiatory od spodu na płytkach generatorów, wentylator wydaje się być wystarczający - realna wydajność ok. 15-16 g/h do ozonowania aut wystarczający.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
5 godzin temu, Bac napisał:

Co sądzicie o takim generatorze? Da radę czymś takim dobrze wyozonowac? Krzywdy nie zrobi?

 

Krzywdy nie powinno zrobić ale pytanie czy coś pomoże? Jeśli jest tam normalny generator ozonu to powinno być ok. W moich okolicach na myjni też stoi ale sam nie używałem ( mam swój ) i nie widziałem też żeby ktoś używał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Domel napisał:

Jakiś sensowny ozonator z tej listy ? ktoś coś ? https://o3ozon.pl/generatory-ozonu-c-16.html/ceno=300/cend=600

Na e-mail'a wysyłałem Ci coś z ich oferty co mój kolega polecał -> poszukaj bo to było jakiś czas temu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
9 godzin temu, piotr@sta napisał:

Witajcie 

Ile czasu ozonować auto ozonatorem 20g/h (duże kombi)?

Czy 5minut wystarczy?

Myślę tak 5 minut włączony ozonator 15minut wyłączony i dopiero wietrzyć. Będzie ok?

Teoretycznie tak.

Śmierdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 18.05.2021 o 08:01, alexander.p napisał:

 

Raczej odwrotnie.15 nim ozonowania na ob.zamkniętym klima on potem wietrzysz i 10 min na klima off potem wietrzysz.

Jeśli faktycznie ma 20g w co wątpię może być krócej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vujek napisał:

Raczej odwrotnie.15 nim ozonowania na ob.zamkniętym klima on potem wietrzysz i 10 min na klima off potem wietrzysz.

Jeśli faktycznie ma 20g w co wątpię może być krócej.

Testuję różne procesy.

Ostatnio takie podwójne ozonowanie się sprawdza najlepiej.

10min ob.zamknietym klimą ON

Śmierdziało nadal

10min ob. Zamkniętym klima Off

Nie śmierdzi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2021 o 17:41, piotr@sta napisał:

 

 

Niestety nie śmierdzi czy nie będzie śmierdzieć tylko przez krótki czas do miesiąca dwóch max.

Moja metoda czyli ozon +piana+Tunap dopiero załatwia sprawę na dobre.

Polecam temat Odgrzybianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam golfa V 2007r hatchback chcę kupić ozonator, którym będę ozonował swoje auto, a w przyszłości być może świadczyć innym takie usługi. 

Z tego co czytałem na 1g ozonu potrzeba 20-25w więc jak widzę ozonator 5g o mocy 65w 🤔 😡 to już mi się zapala czerwona lampka. 

Kompletnie nie znam się na tego typu urządzaniach, a nie chcę kupić jakiegoś Chińczyka, czy no name :X, ale dobrej marki dobry model.

Z tego co czytałem, marki godne polecenia to o3ozon Piotr Paruszewski, Polska produkcja. NOYES Niemiecki producent. Proszę was o pomoc, opinie i pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja wlasnie rozwazam zakup ozonatora i po obejrzeniu opcji, ciezko znalezc produkty, gdzie wydajnosc faktyczna odpowiada potencjalowi plytek. W obecnej sytuacji rozpatruje dwie opcje:

1. Zbudowac wlasny uzywajac polproduktow jak ten (podobnie jak Jedrek, peciu czy GrzechuKR)

2. Kupic cos takiego, gdzie wydajnosc bedzie ok 15g/h.

Czy ktos majacy wiecej doswiadczenia z ozonatorami niz ja moglby sie wypowiedziec nad przewaga jednego lub drugiego rozwiazania?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 13.07.2021 o 13:49, Kubos napisał:

choć z tego co pamiętam to ozonatory poniżej 1k zł to dla niego zabawki ;/
 

 może dla niego tak, a jakie ma w tej kwestii kwalifikacje ? Bo tak mu się wydaje ? Bo to jest jego opinia ? Polski producent ozonatorów, https://o3ozon.pl/, certyfikaty, badania urządzeń pod każdym względem, ogromny wręcz asortyment, od małych urządzeń do zastosowania domowego, po ogromne generatory ozonu do zastosowań przemysłowych i wiele innych, ale panu specjaliście, z liczbą 358 wyświetleń i aż 12 like się nie podobają, bo są za tanie. Ot mi wyrocznia. Jak już opierać się na opiniach z YT, to może niech chociaż maja kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń ( o czymś to świadczy) i opierają się na czymś.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.