Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
@BialyGTi Kup sobie jakiś pochłaniacz wilgoci i zobacz, albo otwórz drzwi jak możesz na na super upale i wyciąg dywaniki i wietrz kilka godzin może pomoże. Nie zapomni otworzyc bagażnika . Jak nie pomoże może złośliwie powiem ale staraj się używać nawiewów a nie kisisz pasażerów hehe

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

jak juz mowilem auto jest suche . Nawiewy dzialaja . Auta zawsze jak jest cieplo maja otwarte szyby i stoja bez dywanikow . Mialem juz kilka samochodow i tylko z tym mam taki problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@BialyGTi Kup sobie jakiś pochłaniacz wilgoci i zobacz, albo otwórz drzwi jak możesz na na super upale i wyciąg dywaniki i wietrz kilka godzin może pomoże. Nie zapomni otworzyc bagażnika . Jak nie pomoże może złośliwie powiem ale staraj się używać nawiewów a nie kisisz pasażerów hehe

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

jak juz mowilem auto jest suche . Nawiewy dzialaja . Auta zawsze jak jest cieplo maja otwarte szyby i stoja bez dywanikow . Mialem juz kilka samochodow i tylko z tym mam taki problem.

 

Biały, sprawdź podłogę, miałem tak samo w golfie że parowały mi szyby, okazało się że w miejsce korka w podłodze było przegnite i była dziura, dziura zaspawana i skończył się problem parujących szyb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykładzina naciągnęła w gąbkę, to żadne żwirki dla kota, ryże i inne zabobony nic nie pomogą. Suszyłem w ostatnich dniach dwa w ten sposób zalane auta. Jak chcesz to zrobić szybko to wywalasz fotele, wykładziny podwijasz do góry, mikrofibrami wyciskasz gąbki tak dobrze jak się da, a później stawiasz nagrzewnice i sobie reszta odparowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2017 o 21:50, ManiekRS napisał:

 

 

 

 

Korzystałeś może już z tego Quartz Spray od Tenzi? Jak wrażenia? :)

 

korzytsalem wczoraj pierwszy raz zaraz po szybkim myciu samochodu psiknalem na tylna klape i w swietle garazowym wydawalo mi sie ze cos tam przyciemnil oraz napewno poprawil sliskosc :) zaraz uciekam sie zamknac do garazu to postaram sie cyknac jakies foto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Arkeolowy napisał:

@keza Glass cleaner petarda,ciekaw jestem tego Wheel cleanera od sg ?

Arkeolowy już użyłem tego Wheel cleaner i efekt zacny. Poniżej zdjęcie felgi po bezpośrednim zastosowaniu.

IMG_20170614_154713.jpg

16 minut temu, a_rek napisał:

Nowe opakowania od SG wyglądają rewalycjnie.

Też mi się bardzo podoba:D, butelka po Glass cleaner zostanie za mną na dłużej ma bardzo dobry atomizer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.