Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejne rzeczy do kolekcji :)

Daj znać, czy ten RainX Anti Fog działa, bo się zastanawiam. :) Póki co używałem preparatu antyroszeniowego z Shella i jego skuteczność jest, no cóż... mizerna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał126Pogoda sprzyja ostatnio do testu tego produktu, więc po zakupie go położyłem na połowę szyby bocznej(oddzieliłem taśmą), wszystkie kratki pozamykane i jazda w deszczu. Efekt widać, połowa szyby zaparowana, a tam gdzie leży AF czysto. Czas pokaże ile wytrzymie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał126Pogoda sprzyja ostatnio do testu tego produktu, więc po zakupie go położyłem na połowę szyby bocznej(oddzieliłem taśmą), wszystkie kratki pozamykane i jazda w deszczu. Efekt widać, połowa szyby zaparowana, a tam gdzie leży AF czysto. Czas pokaże ile wytrzymie ;)

Dzięki :good: Widziałem to w Tesco w SCC w Katowicach, zakupię na próbę. :)

 

Niestety efekt dlugo sie nie utrzymuje. Ja koniec koncow postawilem na czeste i dokladne... myciie szyb od wewnatrz :D

Taka prawda, że na brudnej szybie cząsteczki pary wodnej mają lepsze warunki do kondensacji. ;) Roztwór IPy z wodą jest moim zdaniem nieoceniony do tego zastosowania, tylko warto potem wywietrzyć auto, żeby np. policjant przy kontroli trzeźwości nie miał czegoś do zarzucenia kierowcy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.