Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Maciej WTN, nie używałem wcześniej Perla - kupiłem go gdyż chcę zabezpieczyć nim gumowe dywaniki. Ktoś kiedyś na forum jak się nie mylę to "krd" podpowiedział mi że po nim nie powinny dywaniki być śliskie gdyż rozcieńcza się go z wodą. Wszak dywaniki po myciu wylądują w szafie na okres wiosenno-letnio-jesienny ale jeżeli się to sprawdzi to będzie jak znalazł na sezon zimowy. Jeżeli nie to też nie ma problema - wykorzysta się na opony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie używałem wcześniej Perla - kupiłem go gdyż chcę zabezpieczyć nim gumowe dywaniki. Ktoś kiedyś na forum (...) podpowiedział mi że po nim nie powinny dywaniki być śliskie gdyż rozcieńcza się go z wodą. Wszak dywaniki po myciu wylądują w szafie na okres wiosenno-letnio-jesienny ale jeżeli się to sprawdzi to będzie jak znalazł na sezon zimowy.

 

Jak nie podzielisz się wynikami testów to Cię znajdę i... przyjadę sprawdzać wyniki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie interesuje field glaze vs presto detail

 

Mam jednego i drugiego, ale co do testów to pewnie za jakieś 3 mycia gdyż dzisiaj nakładam Q2 Booster'a więc pasuje mu dać się wykazać troszkę.

 

funkoval, myślę że w najbliższym czasie go położę na dywaniki gumowe tyle tylko że i tak na razie one wystartują do szafy a nie pod nogi więc co do tej śliskości to nie wiem czy będę obiektywny. Choć może po nich na drugi dzień pochodzę, poskaczę i coś będę w stanie zrelacjonować.

 

Pimps, ej, ej. Mnie tu nie ma :D Zeby nie bylo na mnie jak cos! :D

 

krd - wspominam Ciebie bardziej jako autorytet a nie osobę na którą chcę zwalić w razie gdyby to nie zadziałało tak jak bym chciał. Ogólnie to nic straconego gdyż kolejny specyfik przybył do kolekcji :)

 

No i jeszcze jedna paczuszka dzisiaj przyszła - takie cóś do kolekcji

 

pa2m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.