Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

psemo, fajnie kryje i przyciemnia, łatwo się aplikuje, nadaje dużej śliskości ;) raczej letnie smarowidło, jak mamy jeszcze trochę czasu po myciu i zależy nam na looku, a trwałość jest bez znaczenia to zamiast QD można posmarować ;) tak było ze starą wersją, niestety nie mam już jej i ciężko będzie mi porównać dokładnie co się zmieniło...

Aaaaa i świetnie pachnie :good:8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, dziękuję za posta, ale mam jeszcze 3 inne szampony, nie widziałem nigdy duzej bańki Lusso, a nawet nie miałem okazji go przetestować, jednak, gdy skonczą się (lub znudzą) te co mam, to zaopatrzę się w małe opakowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

ktm950, nie widziałem na żywo ale prawdopodobnie to bardziej odpowiednik WWL artemis, gyeon, gtechniq itp.... One mają inaczej przetworzoną wełnę , widać to już po pierwszym zanurzeniu i dalszej trwałości. Jak obie są nowe to prawdopodobnie ta chińska robi wrażenie delikatniejszego/bardziej miękkiego włókna. ;)

 

Z wszystkich zamienników Car Pro jak dla mnie najbliżej oryginału jest rękawica/pad od Flexipads. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.