Skocz do zawartości

50/50 - zdjęcia forumowiczów


dzinkins

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.09.2019 o 11:12, Lukaso napisał:

@Webster88PL masz pojęcie ile by kosztowała ppf na całego busa? 

wiadomo, ale to była satyrystyczna odp. dla @Arkeolowy czym to zabezpieczyć aby się nie rysowało 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Korekta lakieru na wysłużonym lakierze w Lancii Y z 2000 r. Efekt 50/50.

Pewnego popoludnia mi sie troche nudzilo, a pojawil sie na chwile kolega z naprawde mocno zajechanym samochodem, takze nie tracac wiele czasu zabralem sie do pracy.

Po uwczesniejszym umyciu elementu przeszedłem do szlifowania papierem ściernym od 3M na szlifierce. Gradacje: 1200 - 1500 - 2000 - 2500.

Nestepnie rotacja i  pad jeansowy flexipad i Menzerna 400. W kolejnym kroku maszyna DA, oraz miekki pad w połączeniu z Menzerna 3500.

Koncowy etap to odtłuszczanie i zestaw od Meguiars: Ultimate Polish i Ultimate Liquid Wax.

 

SAM_9473.JPG

SAM_9484.JPG

SAM_9485.JPG

SAM_9490.JPG

SAM_9509.JPG

SAM_9536.JPG

SAM_9541.JPG

  • Lubię to 3
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tylny szpojler w Ufo. Lakier juz schodzi, ale klient nasz Pan, wiec wypolerowalem. Mialem sie nie bawic w pol srodki wiec: Krauss R3, 3 etapy futro krotki wlos+fg400, pad polish +menzerna 2200, pad finish +polytop finish.9c41dc23cece4b62606505ab465f6257.jpg76368d804af061c8bd0842f4c3ef3dfb.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, MMCzysci napisał:

Czym?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

W sumie kilka etapów i kilka produktów, demontaz podstawa, nastepnie tornador, nastepnie od zasady lekkiej typu Apc cleantech po silna zasadę  dwuskładnikową od BePro, po oplamiacz w tym przypadku Remusa enzymatyczny, nastepnie hds gorąca woda, lanca rotacja, pozniej plukanie plaskostrumieniowym i na koniec normalne pranie ekstrakcja i tutaj to juz enzo i maxi fi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panie... szacuneczek. Poziom nieosiągalny dla śmiertelnika

 

Może kiedyś, jak będę poważnym właścicielem studia Marzenia...

 

Świetna robota.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomas22 napisał:

Enzo ? 😁

Tak enzo, a dokładnie enzall 🤪🤪 nie łap mnie za słówka panie, przecież wiemy o co chodzi 🤣😋😋😋 może nikt nie weźmie do siebie tak tej nazwy która podałem i nie kupi do prania wosku od Enzo 🤩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MMCzysci napisał:

O Panie... szacuneczek. Poziom nieosiągalny dla śmiertelnika emoji2.png

 

Może kiedyś, jak będę poważnym właścicielem studia emoji23.png Marzenia...

 

Świetna robota.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

A dziękuję, fakt jest taki ze trzeba niestety posiadać szeroką gamę środków zarówno chemicznych ale i sprzęt, wszystko to po prostu usprawnia pracę, i nie trzeba być właścicielem jakiegoś mega studia😋 

I nie trzeba mieć studia, bo osobiście 7 lat w garażu drewnianym dzialalem od 30m2, co chwilę powiększając o dodatkowe metry, aż do uzyskania 50m2 na których to właśnie robilem. Fakt że teraz robię w innym miejscu i rowniez na swoim własnym, ale to była już nie mała inwestycja $ z uwagą na każdy aspekt prawny i z czystym sumień sobie robić, nie zważając na to że ktoś cię podjebie bo to chwila i moment są, a wiem że tema nie jest na takiej zasadzie że hop siup zakładam DG i robię legal, nie tak nie jest, jest kupę innych spraw które trzeba załatwic i czy to uzyskać pozwolenie czy tez zgłosić lub mieć na wszytsko projekty 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2019 o 21:46, boT napisał:

Pasarati i usuwanie wypylki lakierniczej 👌wet sanding +cuting +polish 

PhotoEditor_20190203_150329140.jpg

Często mam problem żeby ładnie wyprowadzić takie zaprawki. Jak jest ładnie rozprowadzone to od razu jadę pastami bez papieru ale często zostaje delikatny ślad gdzie kończy się zaprawka. Dalsze polerowanie nic nie daje tylko "przesuwa" połączenie. Masz jakieś rady jak radzić sobie z zaprawkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.