Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Bajzel, który robią telefony dyskwalifikuje je w moich oczach jako źródło odtwarzania muzyki z własnych plików. Jedynym ratunkiem jest Spotify. 
 

Żeby android auto lub car play działały bez kabla to samochodowe radio musi mieć wifi bo ine właśnie tak działają. Nie kumam czemu nie mogłyby działać po BT.  Ewentualnie trzeba dokupić cudo za kilkaset peelenów, które dokłada wi-fi do radia. Z tym że wtedy i tak traci się jesyne dostępne USB więc to tylko ułatwia CP i AA. 
 

generalnie widzę, że w takim wypadku są tylko 2 opcje

1 - muzyka z pen drive i nie podepniemy telefonu do radia

2 - spotify i szukanie swoich kawałków i układanie ich w playlisty tak jakbyś to zrobił na pendrive

 

Jest jeszcze opcja zakupu radia z 2 USB ale to już półka powyżej 2000-2500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Strus napisał:

Jak to ogarnąć, żeby nie klepać każdego utworu w spotyfajową wyszukiwarkę?

Obawiam się że nie ma takiej synchronizacji. Będziesz musiał niestety klepać. Spotify to aplikacja w której jak by wszystko tworzysz od zera. Potem jak zapamięta utwory, albumy, playlisty które utworzyłeś to będziesz mógł to zsynchronizować z jakimkolwiek urządzeniem: telefonem, komputerem, telewizorem, tabletem itd (coś takiego jak np. konto google). Nie wiem ręki na 100% nie dam ale raczej tak mi się wydaje. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla potomnych

 

Nie sprawdzone jeszcze więc to teoria

Konto Spotify Premium

Na kompie robimy upload swojej kolekcji w/g własnych katalogów

Tą samą kolekcję wrzucamy na telefon

Na telefonie widzimy katalogi, które wrzuciliśmy z kompa na Spotify

Klikamy w odpowiednich katalogach "pobierz"

 

I cieszymy się swoją kolekcją ze Spotify na telefonie.

 

Ponoć czasem potrafi zgubić zawartość ale to chwilowe.

 

 

 

 

Idąc z tematu Spotify do operatorów. Znacie coś lepszego niż Orange Flex?

Flex - 30zł za nielimitowane rozmowy, SMS i 30GB netu. Net nie zjada wszystkich social mediów i za 5zł można dokupić Music Pass dla chyba wszystkich serwisów muzycznych na miesiąc a za dodatkowe 20zł Video Pass na miesiąc na HBO GO, Netflix, YouTube, Orange TV GO, vod.pl, WP Pilot, Canal+, CDA Premium, Ipla, Player, Poland In, TVP Stream, TVP Info, TVP Sport, TVP VOD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Strus napisał:

20zł Video Pass na miesiąc na HBO GO, Netflix, YouTube, Orange TV GO, vod.pl, WP Pilot, Canal+, CDA Premium, Ipla, Player, Poland In, TVP Stream, TVP Info, TVP Sport, TVP VOD.

20 zł za dostęp do wszystkich czy do jednego z wymienionych? 

Bo jeśli wszystkie to w czerwcu podpisuje umowę 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na szybko przeczytałem to wynika że wszystkie. 
Tylko to nie Jest dostęp. To chodzi o zużywane dane. Dla tych serwisów transfer jest nielimitowany. Ale konta na platformach wideo musisz mieć założone i opłacone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko któryś z tych wymienionych modeli. Budżet 500-550max. Musi być nowy bo FV potrzebuję. Osobiście nie trawię Andka ale niestety będę potrzebował pewnej aplikacji a ona działa tylko na Andku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • Moderator

Takie pytanko moze ktos sie orientuje jakiego operatora sieci najlepiej wybrac ??

Na ta chwile jestem w Play juz ładnych pare lat tyle ze ostatnio mimo ze pokazuje lte itd to działanie internetu to jakiś dramat jest wolno i muli wiec chcialbym to zmienic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Streat mam rodzicow dodanych do siebie i im oplacam abo. Nie chce na karte bo bym musial co chwile jezdzic do nich i robic cos z tel bo by bylo „nie ma internetu” „skończyła sie karta” itd itd a tak odkad mam ich w abo to nie ma problemu z takimi akcjami. Wiec tylko abo w moim orzypadku. Zreszta nie widze problemu majac abonament  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.