Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
54 minuty temu, Strus napisał:

Są takie jeszcze w ogóle ?

Z tego co wiem to nie.

Ja mam pakiet rodzinny w Plusie na 3 osoby a jak młoda śmignie to tez do smartwatcha dostanie swój "pakiet"

Jakiego smarta w koncu wzioles ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus Każdy operator ma haczyk - ja w radiu samochodowym mam Play odNowa: https://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte-odnowa/

Haczyk jest taki, że jeżeli nie wykonasz płatnej aktywności w miesiącu, to pobierane jest 3zł/mc.

Ja zrobiłem tak, że doładowałem za 36zł i dodatkowo 25zł za pakiet 6GB - czyli na rok mam z głowy.

Pakiety masz bez terminu ważności.

Jeżeli córka będzie pamiętać że ma wysłać jednego smsa/mc, to te 3zł/mc możesz przyoszczędzić 😜

 

Co to jest płatna aktywność?

Spoiler

 

Płatną aktywność wykonujesz, kiedy np.:

płacisz za rozmowy, SMS-y, korzystasz z internetu zgodnie z cennikiem oferty,

doładujesz konto,

włączysz płatny pakiet,

wyślesz SMS-a z pakietu lub wykorzystasz minutę/minuty z pakietu lub wykorzystasz internet z pakietu.

Pamiętaj: Jeśli masz włączony Stan Darmowy, rozmowy i SMS-y w Play nie liczą się jako płatna aktywność.Za co pobierane jest 3 zł?

Pobierzemy 3 zł, jeśli w danym cyklu nie wykonasz żadnej płatnej aktywności.
Po 12 kolejnych miesiącach bez płatnej aktywności wyłączymy numer.
W takiej sytuacji niewykorzystane środki zostaną anulowanie.

 

Jak uniknąć pobrania opłaty?
W cyklu rozliczeniowym wykonaj jedną płatną aktywność, np. wyślesz SMS za 29 gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

stoję z żoną przed podobnym wyborem.. 

Ona z 8 przesiada się na 12 mini a ja z XS raczej na 12 🙂  nie chce pro bo zawsze chciałem czerwonego iphona a on występuje tylko w 12 i 12 mini 🙂

Pro ma 3 obiektywy, jest ciut większy, zależy co Ci potrzebne.

Ja jednak idę w 12 też ze względu na design, który się odmienił a tak z XS na 11 pro to boki front taki sam 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@lodowa jesli nie zależy ci az tak bardzo  na trzech aparatach to 12 mini  masz taniej No i nowsze bebechy na pewno bedzie szybszy od 11 pro i dluzej utrzyma swoja cene 

24 minuty temu, piotrek305 napisał:

Ja jednak idę w 12 też ze względu na design, który się odmienił a tak z XS na 11 pro to boki front taki sam 🙂

Te planuje zmianę ale raczej poczekam jeszcze z pol roku. Tez mam xs i zastanawiałem sie nad 11 pro ale to maly przeskok bedzie No i wygląd taki sam jak xs wiec ja poczekam ale na 12 pro 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi zastanawiam się jak to bd z ekranem bo mając ip7 było ok kupiłem X było wow ale wielki i wtedy myślałem sobie kurcze fajny by był IP wielkości 7/8 ale z ekranem na cały front

Względem obiektywu to ten trzeci to chyba zoom a go nie używam... 

Pozostaje też kwestia bateri czy nie bd lipy jak z se2020

Temu rozważam alternatywnie 11 pro bo minimalnie drożej a z lepszą baterią 

Szkoda że nie można jeszcze ich dotknąć bo pewnie trzymając w ręku łatwiej by było podjąć decyzje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@lodowa No z bateria bedzie tak jak z każdym uzywasz duzo ładujesz codziennie, uzywasz mniej ładujesz co 2-3 dni, przy 12 tez nastała mała zmiana ze procki sa w zrobione w 5nm litografii co ma zminimalizować użycie pradu  wiec używanie moze byc na takim samym poziomie albo nawet lepszym. Ale to pewnie wyjdzie w praniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BiałyGTi napisał:

@lodowa jesli nie zależy ci az tak bardzo  na trzech aparatach to 12 mini  masz taniej No i nowsze bebechy na pewno bedzie szybszy od 11 pro i dluzej utrzyma swoja cene 

Te planuje zmianę ale raczej poczekam jeszcze z pol roku. Tez mam xs i zastanawiałem sie nad 11 pro ale to maly przeskok bedzie No i wygląd taki sam jak xs wiec ja poczekam ale na 12 pro 

żona bierze w listopad/grudzień tego mini.

Ja poczekam do wiosny ale wezmę raczej 12 bo chce czerwony 🙂 a pro nie ma w tym kolorze 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@piotrek305 no ja raczej 12 pro ale tak jak pisalem poczekam z pol roku na spokojnie a wezme 12 pro z racje aparatow (nie bede musial targac wszedzie ze soba lustrzanki) oraz większej pamięci zewnętrznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukam telefonu z jak najlepszym aparatem, czy jestem skazany tylko na flagowce? Budżet myślałem żeby był maks 1,5-2 tyś. Z innych wymagań to fajnie jakby nie był wielką cegłą i miał przyzwoitą baterię. Odpada Huawei i raczej Xiaomi. Myślałem o LG G8s, ale zdjęcia w nocy są średnie. Nic innego nie wysuwa się na na prowadzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, marcelus napisał:

Szukam telefonu z jak najlepszym aparatem, czy jestem skazany tylko na flagowce? Budżet myślałem żeby był maks 1,5-2 tyś. Z innych wymagań to fajnie jakby nie był wielką cegłą i miał przyzwoitą baterię. Odpada Huawei i raczej Xiaomi. Myślałem o LG G8s, ale zdjęcia w nocy są średnie. Nic innego nie wysuwa się na na prowadzenie.

a moze oppo lub oneplus ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że telefon ma być z polskiej dystrybucji. @czester Pixel 4a chyba jeszcze nie jest oficjalnie w sprzedaży w Polsce?

@lodowa oneplus 7 dostane gdzieś do 2 tyś i czy faktycznie aparat jest taki rewelacyjny? Najbardziej zależy mi na trybie portret (zdjęcia dziecka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jednym z niewielu, któremu "odgrzewany kotlet" w sensie designu 12-stek się nie podoba. Wiem, wiem.... lud chciał to apple dało (choć raczej nie miało pomysłu na coś świeżego) i z tego tytułu brałbym 11 pro. W mini ogólnie jest naprawdę mini bateria, ciekawe jak to apple w kwestii optymalizacji rozwiązało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marcelus napisał:

Jak jest z google play?

P20pro, P30Pro mają fabrycznie.

Miałem ponad rok P20Pro (obecnie ma żona), teraz mam P30Pro. Wszystkie fotki wrzucane tutaj na forum z tych dwóch aparatów. Bez specjalnego spuszczania się w ustawieniach, tylko z trybu auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.