Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Kiedy mozna sie spodziewac dostawy:

WaxPRO Gray Microfiber 40x40cm

WaxPRO Pink Microfiber 40x40cm

WaxPRO Blue Microfiber 40x40cm

WaxPRO Yellow Microfiber 40x40cm

  z 30 sztuk bym potrzebował któregoś koloru,

 

oraz

NAT Żółta Średnia gąbka polerska 150mm

Flexipads Mikrofibra Zielona Bezkrawędziowa 40x40cm

WaxPRO Stitch Wheel Brush

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dostałem maila:

 

Wielka letnia wyprzedaż w MX Nowicki do 30%

 

Od kiedy ta wyprz ? Nie widzę za specjalnie tej oferty na sklepie - albo nie dowidzę :) Podpowiecie proszę ?

 

Cytuj

Szukaj wśród takich firm jak 4nano, A1, Auto Finesse, Autoglym, Bahama & Co, Blink, Carbon Collective, Detailing Mafia, Duragloss, Eco Touch, Ipuro, Jelly Belly, Liquid Elements, Muc-Off, P21S, Plasti Lak, Scholl Concepts, SlickRims, SmartWax, Sonus, Waxaddict.

Ale że 4Nano i Detailing Mafia ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie chcę być upierdliwy, ale wysyłacie przy rejestracji hasło do konta w wiadomości z linkiem potwierdzającym. Nie jest to najlepsza praktyka, bo potem trzeba je zmieniać po pierwszym zalogowaniu. A jak ktoś ma jedno hasło do kilku stron to potem jak ktoś mu się włamie na skrzynkę a nie usunie wiadomości od was to już wiadomo co będzie dalej. Ma się dostęp do innych kont. A wasza strona to nie blog o wędkarstwie tylko sklep. A więc macie dane adresowe, maile, numery telefonów itd. Mam nadzieję że przechowujecie też hasło w postaci szyfrowanej :) 

Zapomniałem też wspomnieć o braku szyfrowania https :/ - o bezpieczeństwie to nie wspomnę ale to negatywnie też wpływa na rating strony przez Google. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące zamówienia, produktów, czy chcecie się po prostu doradzić, to prosimy o kontakt mailowy na biuro@mxnowicki.pl lub telefonicznie 735977717 ponieważ brakuje nam czasu żeby wchodzić każdego dnia na forum. Jednocześnie dziękujemy za wszystkie pozytywne komentarze i uwagi :)

Jednocześnie chcemy poinformować że w najbliższą sobotę, czyli 23 września sklep stacjonarny będzie nieczynny. Jutro działamy normalnie i wracamy w poniedziałek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Fredi88 mieliśmy na próbę ich wszystkie MF i nie wprowadziliśmy ponieważ mamy w ofercie praktycznie takie same pod naszym logo. Zielona http://www.pielegnowacauto.pl/green-goblin-40x40cm-mikrofibra-do-lakieru.html

Pomarańczowa http://www.pielegnowacauto.pl/orange-plush-40x40cm-mikrofibra-do-wosku.html

Szara http://www.pielegnowacauto.pl/grey-wolf-40x40cm-mikrofibra.html

I jeszcze takie info, Geisha zmieniła teraz kolor na żółty, ale jeszcze nie podmieniliśmy fotki na sklepie

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bez zdjęć, musicie uwierzyć na słowo :P Pełna profeska, pakowane ze starannością - gdy zobaczyłem, że karton jest wgnieciony i taśma odstaje od razu przyjąłem do wiadomości, że pewnie atomizer poszedł, ale w środku ładnie wszystko owinięte i LEKKO (!) wypchane wytrzymało. Lekko, co ważne - nie było potrzeby wymieniania całego worka 60l z powodu upchnięcia niewiadomo jakiej ilości pianki itp. :D Super! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor

Uwaga detailerzy :) W dniach 23.12 - 01.01. sklep stacjonarny będzie nie czynny. Dokładnie mówiąc, jutro (w sobotę) nas już nie ma, a wracamy we wtorek 2 stycznia. Informujemy że dniach 27 grudzień - 1 styczeń mogą również występować problemy ze składaniem zamówień przez e-sklep, ze względu na modernizację systemu.

Cała ekipa MX Nowicki życzy Wam zdrowych, spokojnych, białych i rodzinnych świąt oraz udanego sylwestra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Z zamówienia na zamówienie co raz bardziej przekonuję się do Was, szczególnie podoba mi się podejście do klienta. Dzisiejszy telefon z propozycją wysłania paczki po weekendzie, żeby nic nie przymarzło nieźle mnie zaskoczył. :) Oby tak dalej! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.