Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

W tym tygodniu złożyłem pierwsze zamówienie poprzez stronę MX NOWICKI, blisko 20 produktów. Jedna z past polerskich była chwilowo nie dostępna, w związku z tym otrzymałem od Pana Pawła sporą próbkę gratis z jego prywatnego zbioru kosmetyków. Paczka dotarła kolejnego dnia po wysłaniu środków, wraz z mailem życzącym owocnej pracy oraz propozycją korzystania z porad w razie jakichkolwiek problemów. Nie wiem tylko, kiedy ten człowiek wypoczywa, odpowiedzi na maile spływają również w niedzielę. Drobne gratisy to oczywistość. Bardzo dziękuję za taką obsługę i życzę spokojnego, rodzinnego kolejnego week.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witam serdecznie!

 

Nigdy nic nie kupiłem u MX NOWICKI ale jak zapewne pamiętacie wygrałem nagrody ufundowane przez firmę w konkursie PSB. Były to produkty Victoria. Wosk 110 i rękawica do mycia z microfibry. Jako,że od dosyć długiego czasu bawię się w "detailing"-cokolwiek to znaczy , mam pewne upodobania i wymagania. Wosk niestety nie w moim guście (testowałem go na forum) a rękawica? Z MF mam trzy sztuki. Z wyniku konkursu się cieszyłem natomiast z nagród nie do końca. Po długim namyśle i ataku admina postanowiłem zwrócić się z bezpośrednią prośbą do fundatora nagród. Poprosiłem o wymianę na wymarzoną rękawicę Carpro. Dosłownie po kilku minutach otrzymałem odpowiedź. Brzmiało to tak:

Spoko, nie ma problemu :)

Wartość tych produktów u nas w sklepie to 134zł. Na taką wartość wybierz sobie produkty, ewentualnie jeżeli chcesz więcej to po prostu odliczymy te 134zł.

 

Pozdrawiam

Paweł

 

Delikatnie mówiąc odpowiedź przerosła moje najśmielsze oczekiwania.

Zaraz zacząłem myszkować po sklepie. Nie bez problemu wybrałem interesujące mnie produkty. Przesłałem linki i otrzymałem odpowiedź z akceptacją wyboru.

 

Dzisiaj na biurku czekała na mnie paczuszka a w niej wybrane przeze mnie produkty.

 

DSC00006.jpg

 

DSC00004.jpg

 

DSC00003.jpg

 

DSC00002.jpg

 

 

Właściciel sklepu mógł mnie najnormalniej w świecie olać i troszkę takiej odpowiedzi się spodziewałem.

Zachował się bardzo w porządku i na końcu zasadnie podsumował swoje postępowanie.

"Nie można na siłę uszczęśliwiać ;)"

 

POLECAM FIRMĘ MX NOWICKI!!!!!!!

 

Pozdrawiam i dziękuję . Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze zamówienie w sklepie jak najbardziej udane :good: Profesjonalne podejście do sprawy, fachowa i wyczerpująca porada.

 

Chyba jako pierwsza osoba skorzystałem z opcji odbioru przesyłki w paczkmacie. Jestem na TAK! :-]

 

ps. zdam relację po użyciu zakupionych sprayów :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
po raz n-ty - polecam!

 

a u Pawła i Wioli dwie nowości:

- super pakowanie, obklejanie, ofoliowywanie :mrgreen:

- Paczkomaty!!! :good::good::good:

 

bardzo dziękujemy za kooolejne już zakupy :) i pozytywny komentarz!

 

Cały czas udoskonalamy formy pakowania żeby bezpiecznie towar był dostarczany do klienta :)

 

a Paczkomaty- też prawda :) na razie nieoficjalnie (integracja w toku) ale jeżeli ktoś chce skorzystać z tej formy przesyłki to nie ma najmniejszego problemu (wystarczy po złożeniu zamówienia wysłać do nas maila :) ) obiecujemy, że to nie wszystko w tym temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój drugi zakup, bo pierwszym była zaprawka kupiona na allegro i w obu przypadkach sklep się spisał :good: Jednak paczkomatu opóźniły czas dostawy, zamówienie zostało wysłane 2.11, a dzisiaj o 8 przyszedł sms, że paczka dotarła do mojego paczkomatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
To mój drugi zakup, bo pierwszym była zaprawka kupiona na allegro i w obu przypadkach sklep się spisał :good: Jednak paczkomatu opóźniły czas dostawy, zamówienie zostało wysłane 2.11, a dzisiaj o 8 przyszedł sms, że paczka dotarła do mojego paczkomatu.

 

hmm no Inpost "dał ciała" ;) ale zaskoczeni jesteśmy faktem, że paczka została dostarczona w niedzielę!

 

Dziękujemy za kolejne zakupy.

 

Pozdrawiam

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój drugi zakup, bo pierwszym była zaprawka kupiona na allegro i w obu przypadkach sklep się spisał :good: Jednak paczkomatu opóźniły czas dostawy, zamówienie zostało wysłane 2.11, a dzisiaj o 8 przyszedł sms, że paczka dotarła do mojego paczkomatu.

 

hmm no Inpost "dał ciała" ;) ale zaskoczeni jesteśmy faktem, że paczka została dostarczona w niedzielę!

 

Dziękujemy za kolejne zakupy.

 

Pozdrawiam

Wiolka

 

Paczki w paczkomatach sa wkladane w soboty ( nie spotkalem sie jeszcze zeby w niedziele ) ostatnio byly problemy bo glowna serwerownia miala prace konserwatorskie i prawdopodobnie dlatego te opoznienia z SMS-ami, w zeszlym tygodniu byla masakra ledwo nam poczta chodzila.

Wlasnie wrocilem z nocki i system juz hulal normalnie, jedynie w imieniu Inpostu moge was przeprosic za zaistniala sytuacje i mam nadzieje ze sie nie powtorzy, ale gdyby cos sie dzialo to zawsze mozecie mi podac nr. przesylki sprawdze co sie z nia w dzieje i gdzie jest.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dziękujemy za kolejne zamówienia :)

 

quadrifoglio to się nazywa złośliwość rzeczy martwych :) chociaż my czasami robimy sobie wycieczki do paczkomatów późną wieczorową porą :)

 

Maniek8888 oczywiście zapraszamy :) i dziękujemy za pozytywny komentarz.

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.