Skocz do zawartości

Produkty niepolecane / niebezpieczne / trefne


cyprianmeister

Rekomendowane odpowiedzi

Concept tar and glue remover - ogólnie świetny produkt, swoje zadanie spełnia idealnie zarówno do smoły jak i do kleju , ale radze uważać przy kontakcie z przednimi lampami , kiedyś psiknęło mi się na lampe , po kilku minutach zaczęło ją rozpuszczać.. ledwo ją odratowałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auchan - ściereczki z mikrofibry takie białe i jasno niebieskie. To nie jest mikrofibra. Nawet w dotyku jest inna niż prawdziwa mikrofibra. Nie chłoną wody. Nadają się tylko do przecierania plastików i opon po aplikacji dressingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Muszę dodać do listy kolejny produkt K2 Alaska do -60 - dno jak można było się spodziewać. Dziś było raptem rano -1 stopień. Na szybie przedniej miejscami gruba warstwa lodu. Hmm .. Gruba ... Może jeden dwa milimetry.... I zużyłem na to z pół litra tego specyfiku. Psikałem pół godziny i ledwo zeszło, aż odpaliłem silnik i poczekałem aż odtaje. Badziew, dno i dwa metry mułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również K2 alaska się sprawdza. Szron z szyby rozpuszcza natychmiast(oczywiście mam na myśli wersję w butelce z atomizerem a nie w sprayu) ;)

Edit:

pawelpp, dokładnie tak, chociaż wożę go cały czas w bagażniku i też działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Dziwne, ja o K2 Alaska złego słowa powiedzieć nie mogę. Wszystko co do tej pory w zimę było się rozpływa w momencie, wycieraczki i jazda :)

 

Potwierdzam, kiedyś używałem i nie było z tym najmniejszego problemu - na szybach w momencie rozpływał się lód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Preparat do felg firmy Nigrin, dokładnie taki jak na obrazku:

 

html.media?_Instance=komfort&_Option=Other&_Connector=palio&_tableName=eshop_media&_colID=id&_colContent=content&_colFileName=file_name&_colMimeType=mime_type&_colLastUpdated=last_updated&_colSize=doc_size&_ID=4057387&_CheckSum=526493222

 

Nie dość, że kiepsko myje to jeszcze nie daj Boże żeby zaschnął - pozostawia wtedy białe ślady, trochę jak mikrowżery, które schodzą jedynie po przejechaniu pastą polerską.

Nie twierdzę, że wszystkie rzeczy Nigrina są do duszy ale ten preparat omijam z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W odpowiedzi koledze "Szalik".

Sam sobie przeczysz ,że produkt nie daje nic-daje zapach skóry :)

A poważnie ,nie jest to żaden topowy produkt więc "WoW" się nie spodziewałem,ale jak się nim trochę popracuje miękka szczoteczką to rozjaśnia czyszczone miejsce.(mówię o jasnych skórach Bmw)

Powiem jednak,że z mojego doświadczenia jest parę innych budżetowych clinerów które jednak lepiej robią robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.