Skocz do zawartości

Jaki AIO polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ale na bardzo dużo to znaczy 8razy 20razy? Czy ten srodek jest polecan? Bardzo mało o nim pisze w internecie. Czy nalozenie cherry glaze na swiezo umyte auto to dobry pomysl? Na wakacje zamierzam kupić także wosk i na chetry glaze nalozec cos typu Colli, finish care. Ile czasu takie coś wytrzyma? Dodam zr samochod jest bardzo mało używany garażowany. Na tydzien jezdzone max 100km. Czy ten cherry glaze ładnie pokryje i usunie rysy? Czy zastosowanie tego srodka może wywołać jakieś negatywne skutki? Np. Powstanie rys, plowoenie, blakniecie koloru?
zamaskuje czesc rys ale zalezy jakie one sa. Polerki tym srodkiem nie zrobisz. Ja z 15 razy juz auto nim smarowalem i jeszcze ok 50%zostalo. Wg mnie swietnyprodukt ale cudow tez nie zdziala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale na bardzo dużo to znaczy 8razy 20razy? Czy ten srodek jest polecan? Bardzo mało o nim pisze w internecie. Czy nalozenie cherry glaze na swiezo umyte auto to dobry pomysl? Na wakacje zamierzam kupić także wosk i na chetry glaze nalozec cos typu Colli, finish care. Ile czasu takie coś wytrzyma? Dodam zr samochod jest bardzo mało używany garażowany. Na tydzien jezdzone max 100km. Czy ten cherry glaze ładnie pokryje i usunie rysy? Czy zastosowanie tego srodka może wywołać jakieś negatywne skutki? Np. Powstanie rys, plowoenie, blakniecie koloru?
zamaskuje czesc rys ale zalezy jakie one sa. Polerki tym srodkiem nie zrobisz. Ja z 15 razy juz auto nim smarowalem i jeszcze ok 50%zostalo. Wg mnie swietnyprodukt ale cudow tez nie zdziala.

 

 

Masz jakieś fotki? Czy nakladasz na niego jeszcze jakoś wosk? Ile wytrzymuje na lakierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozne woski na niego kladlem, maksymalnie wytrzymuje bez woskowania 2 miechy i jeszcze nigdy wosk sie nie skonczyl przed tym czasem. jak polozysz coli to spokojnie wytrzyma 3 miechy jezeli przebieg bedzie taki jak pisalem i auto bedzie garazowane.

 

zdjec nie mam, przewaznie klade go na auto po korekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bez glinkowania bedzie tez ok? Czyli sam cherry glazebez wosku wytrzyma 2 miesiace gdy auto jest krotko eksploatowane.? Czy dosc dobrze pokrywa drogi bne defekty na lakierze i odzywienie jest widoczne? Ladnie kropelkuje? Czy dwie godziny do nakladania i polerowania wystarczy? Z gory dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie, wiekszosc popularnych woskow nalozonych na to AIO tyle wytrzyma, ja je traktuje jako cleaner i glaze, zawsze pokrywam to jakims woskiem. mi szkoda lkaieru zeby robic to bez glinkowania. tak jak pisalem ja uwielbiam to aio wg mnie pokrywa defekty, ale jest to tez zalezne od lakieru na jednym lepiej to widac, na innnym gorzej, na pewno przyciemnia i daje wet look.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie, wiekszosc popularnych woskow nalozonych na to AIO tyle wytrzyma, ja je traktuje jako cleaner i glaze, zawsze pokrywam to jakims woskiem. mi szkoda lkaieru zeby robic to bez glinkowania. tak jak pisalem ja uwielbiam to AIO wg mnie pokrywa defekty, ale jest to tez zalezne od lakieru na jednym lepiej to widac, na innnym gorzej, na pewno przyciemnia i daje wet look.

 

ale już nie rozumiem bo wyżej napisałeś ze wytrzymuje bez woskowania 2 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie jest najlepsze AIO na rynku?

jak ma się AUTOGLYM SRP lub Ultra Deep Shine marki Autoglym do AUTOBRITE CHERRY GLAZE?

Na którym wosk lepiej się trzyma? Wiem że najlepiej korekta, cleaner wosk ale na czarnym lakierze nie bedę robił co chwila polerki bo jak wiadomo na czarnym wszystko widać wystarczy raz nieuważnie umyć lub kurtką otrzeć i ryski a po zimie to nie szkoda mówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nie kupie wszystkiego żeby testowac

 

Dlaczego? Kupujesz , smarujesz każdy element innym szuwaxem , jeździsz np. miesiąc , oglądasz , wyciągasz wnioski i sprzedajesz na naszej giełdzie to co Ci się nie spodobało . Wiadomo trochę stracisz finansowo odsprzedając używane kosmetyki ale popatrz na to z innej strony , czyli te "stracone pieniądze" będą niejako kosztem nabranego doświadczenia , a nauka jest ponoć bezcenna :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie jest najlepsze AIO na rynku?
tasek, nie wiem czy najlepsze na świecie, ale próbowaliśmy w na ostatnim spotkaniu:

 

4nano Liquid

 

Ci co byli, to widzieli, ze na stachranej od szczotek ciemnej Insigni dał sobie świetnie radę! :good: Do tego łatwy w aplikacji, nawet ja dałem radę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.