Skocz do zawartości

Jaki AIO polecacie?


darek87dz

Rekomendowane odpowiedzi

na czarnego Leona położyłem tydz.temu KochChemie Polish Rosa,przejechane ok 800 km,po dwóch bezdotykach-i powiem ze rewelacja jak na razie,kropelki,odprowadzanie wody,wygląd.

Nakładałem maszyną na miękkim padzie,do prawie całkowitego zniknięcia,dotarcie MF to formalność,no i w ogóle nie brudzi plastików

No i ukryć też potrafi :-]

Jak za tę kasę to rewelacja,tym bardziej że chyba kolega Cinek,ma połówkę do sprzedania widziałem-tym bardziej warto przetestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Niedawno otrzymałem od sebba75 do testowania produkt AIO od firmy Lahega. Jako, że wcześniej miałem do czynienia tylko z SRP postawiłem spróbować:

nie8cwTl.jpg

LhO1cW5l.jpg

 

Pacjent pełen swirli i zmatowień. Szybki przejazd maszyną (na serio baaardzo szybki :) ) - produkt bardzo fajnie się wypracowuje.

zHiwTMQl.jpg

 

 

W planach test ręczny, bo wydaje mi się, że równie dobrze się spisze przy aplikacji ręcznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś miał do czynienia z AIO FINISH KARE 215? Mam dwa pojazdy do zabezpieczenia:

 

1) Skoda Fabia 2004, srebrny metalik. Chciałbym po myciu (oprócz zabezpieczenia lakieru) usunąć jak najwięcej wad jakie przez 10 lat powstawały na lakierze. Polerka mechaniczna na razie odpada - brak czasu i środków. Ewentualnie inne pomysły, które da się zrealizować w ciągu nie więcej niż 6-8h ?

 

2) Peugeot 508, 2013, biała perła. Zastanawiam się, czy ten AIO jednak nie jest zbyt silny jak na niespełna półroczny lakier. Czy po myciu iść w AIO, czy od razu FK 1000P Hi Temp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał do czynienia z AIO FINISH KARE 215? Mam dwa pojazdy do zabezpieczenia:

 

1) Skoda Fabia 2004, srebrny metalik. Chciałbym po myciu (oprócz zabezpieczenia lakieru) usunąć jak najwięcej wad jakie przez 10 lat powstawały na lakierze. Polerka mechaniczna na razie odpada - brak czasu i środków. Ewentualnie inne pomysły, które da się zrealizować w ciągu nie więcej niż 6-8h ?

Meguiar's Ultimate Compound. ale 6-8h może być mało no i krzepa potrzebna;-)

 

2) Peugeot 508, 2013, biała perła. Zastanawiam się, czy ten AIO jednak nie jest zbyt silny jak na niespełna półroczny lakier. Czy po myciu iść w AIO, czy od razu FK 1000P Hi Temp ?

AIO nie bedzie zbyt silne. Bywa że lakiery po wyjeździe fabryki nadają się do korekty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie mogę prosić o jakiś tutorialek jak kłaść Cherry Glaze maszynowo? Jaki pad, jaka prędkość, docisk, ile go aplikować na padzie i jak rozprowadzać... Rozkładam ręce bo nakładając go ręcznie nie widzę niemal żadnego efeku, maszynowo też nie bardzo. Coś robię źle tylko nie wiem gdzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ale na bardzo dużo to znaczy 8razy 20razy? Czy ten srodek jest polecan? Bardzo mało o nim pisze w internecie. Czy nalozenie cherry glaze na swiezo umyte auto to dobry pomysl? Na wakacje zamierzam kupić także wosk i na chetry glaze nalozec cos typu colli, finish care. Ile czasu takie coś wytrzyma? Dodam zr samochod jest bardzo mało używany garażowany. Na tydzien jezdzone max 100km. Czy ten cherry glaze ładnie pokryje i usunie rysy? Czy zastosowanie tego srodka może wywołać jakieś negatywne skutki? Np. Powstanie rys, plowoenie, blakniecie koloru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.