Skocz do zawartości

Jaki AIO polecacie?


darek87dz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem wielce ciekawy, czy tenzi tenzon 4 ('hi endowy' produkt serii ceramic) rzeczywiście chroni obiecywane 6-12 miesięcy :o

Jeśli tak to będzie masakra :mrgreen:

 

Preparat do perfekcyjnego zabezpieczania wszystkich typów lakierów samochodowych na bazie wosku Carnauba i unikalnej formuły TENZON. Preparat charakteryzuje się największą zawartością wosku Carnauba wśród preparatów z linii TENZON, co pozwala na pokrycie powierzchni lakierowanych najtwardszą warstwą ochronną. Ułatwia to odprowadzanie wody z karoserii, zapobiega tworzeniu się osadu mineralnego, gwarantuje efekt lustrzanego odbicia. Dodatkową zaletą jest zdolność zwiększania intensywności barwy. Tworząca się na powierzchni antystatyczna powłoka chroni przed wilgocią, korozją, osadzaniem się brudu, solą oraz szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Zastosowanie preparatu ułatwia proces mycia i zabezpiecza karoserię na okres od 6 do 12 miesięcy, w zależności od częstotliwości mycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonax BSD + Tenzi i reszta siuwaxów staje się zbędna :kox:

 

No, prawie... :roll:

 

Ale wygląda na idealny produkt na odpicowanie fury kumplowi, kiedy nie chce się robić korekty, a zwykłe aio za mało wypełnia albo za krótko leży :P

 

Jakieś właściwości ścierne? Zapach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tylko żeby kumpel po tygodniu nie zadzwonił.

"Kurna byłem na bezdotyku, tak jak mówiłeś opłukałem demineralizowaną i mam auto takie jak przedtem ;) "

 

ściąga utlenienie lakieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w końcu dobrego pacjenta ;) hmm no w sumie aż za bardzo porysowany ,ale co tam .

 

Po lewej stronie sonax Hybrid NTP (od błotnika) z prawej tenzi PC-1

c26n.jpg

 

Nie wiem dlaczego, ale miałem problem z uchwyceniem tego :dontknow:

fyhm.jpg

 

tqo8.jpg

 

r1we.jpg

 

3i4r.jpg

 

Jeżeli chodzi o odpychanie wody to wygląda to tak ;)

fsik.jpg

 

gzc9.jpg

 

qch2.jpg

 

Trwałość ?

Myjemy maskę silną pianą aktywną .

jrqu.jpg

 

No i terasz niestety nie mam zdjęcia po umyciu, chyba zapomniałem zrobić :o

obydwa produkty poddały się, zero odpychania tylko tafla wody .

 

Ale jakiś ślad po sobie zostawiły :o więc chyba te środki mają jakieś właściwości ścierne .

8ldi.jpg

 

Oby dwa były aplikowane maszyną na niebieskim 3M, trzeba jeszcze dodać że tenzi spokojnie można używać jako QD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim to są rysy po myciu, czy po prostu usunięte wypełniacze zawarte w pastach? Czy tak było od początku, ale to jest akurat zdjęcie z bliska :) Rozumie, że ostatnie zdjęcie lewa strona Sonax, prawa Tenzi? O ile po aplikacji wyraźnie widać, że Tenzi lepiej wypadło, to już po myciu, bardziej skłaniał bym się ku Sonaxowi, o ile dobrze obstawiłem prawa, lewa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakiś ślad po sobie zostawiły :o więc chyba te środki mają jakieś właściwości ścierne .

 

Pewnie jakbyś samą maszyną pojechał z jakims poślizgiem to było by podobnie ;)

Czyli środki raczej nie w nasz target, ale dla handlarzy jak znalazł.

Wypełniaczy w bród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.