Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Nielsen Finesse
pozostawia bardzo ,bardzo matową powierzchnię. Rzekłbym nawet ze nie ma po nim efektu. SD zdecydowanie lepiej odżywia.

Kwestia gustu, osobiście nie wyobrażam sobie aplikacji czegoś co nie daje matowego efektu, zwłaszcza w nowych autach. SD wyciepałem tak szybko jak go kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nakładałem na Primere P11 i obecnego Mitsu Galanta i też nie do końca wygląda to na czysty mat :o Grunt że mi się bardzo podoba. W tygodniu na kolejnego japońca (Accord) będę nakładał to może jakieś fifty fifty pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobi, Bierz śmiało. Używam go od kilku miesięcy i zostawia świetne wykończenie. Może to być wysoki połysk, mocna czerń lub pełny mat, w zależności od rozcieńczenia i przetarcia mikrofibrą. Używam go do wszystkich plastików wewnątrz oraz w komorze silnika.

Właśnie kończy mi się opakowanie. Zostałbym przy V&R, ale ciekawość wygrała i zamawiam PB NL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba skuszę się na tego PB NL. A jaki aplikator polecacie najbardziej do jego nakładania ? W temacie który podał snap wszyscy piszą o aplikatorze z MF. Polecacie jakiś ?

 

generalnie każdy z MF będzie dobry... ja używam tego i śmiało mogę polecić:

 

http://showcarshine.pl/164-poorboy-s-wo ... kiego.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj po dobrych czterech miesiącach(właściwości antystatyczne przestały istnieć) zmyłem zymola vinyla i położyłem PB NL porównując te dwa produkty to wykończenie vinylem górą. Ale NL też wygląda ciekawie gdyby było słonko to pewnie efekt był by ciekawszy.A i aplikacja zymola była łatwiejsza przyjemniejsza mimo tego że robiłem to pierwszy raz. NL zużyłem zdecydowanie mniej prawdopodobnie dla tego że to już druga moja aplikacja dresingu :lol: . Produkty nakładałem aplikatorami gąbkowymi.

Takie są moje odczucia.

:ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobi, Bierz śmiało. Używam go od kilku miesięcy i zostawia świetne wykończenie. Może to być wysoki połysk, mocna czerń lub pełny mat, w zależności od rozcieńczenia i przetarcia mikrofibrą. Używam go do wszystkich plastików wewnątrz oraz w komorze silnika.

Właśnie kończy mi się opakowanie. Zostałbym przy V&R, ale ciekawość wygrała i zamawiam PB NL.

 

Również posiadam produkt AG i również polecam. Do wnętrza rozrobiłem sobie 1:3 z wodą demineralizowaną-efekt półmat. Mi pasuje. Dzisiaj za to zrobiłem małe doświadczenie z PERLem od CQuartz. Rozrobiony 1:5 z wodą demoralizowaną poszedł na kierownicę (skórzana), deskę rozdzielczą i na plastikowe elementy foteli. Całkiem przyjemny efekt, nic się nie błyszczy a jednak kolorek robi się dużo głębszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

3 dni temu zabrałem się za ogarnięcie plastików/kokpitu wewnątrz auta. W swojej e39 mam listwy typu alu look - konkretnie z wyposażenia typu m-pakiet. Wyglądają fajnie ale problem jak do tej pory miałem taki, że ciężko było je umyć bez pozostawienia smug i strasznie mnie to denerwowało.

Zakupiłem więc na próbę w SCS 2 specyfiki:

1) VALETPRO Interior APC

2) 303 AEROSPACE PROTECTANT

Valetpro ładnie odtłuścił i zmył wszelki brud. Użyłem go w roztworze 1:10.

Po tej operacji w ruch poszedł 303 - dzięki niemu uzyskałem ładny satynowy połysk, dokładnie taki jaki chciałem czyli głównie pogłębienie kolorów, odżywienie ich z delikatnym półmatowym połyskiem.

No i co najważniejsze - wreszcie po tych środkach nie mam upierdliwych smug na listwach typu alu.

Te produkty mogę polecić.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy PB NL ma na wyposażeniu atomizer ? :o

Tak, ma na wyposażeniu atomizer.

Jeśli pochodzi z naszej dystrybucji zawsze ma dołączony atomizer. Tak przynajmniej było przy ostatnich dostawach od producenta, i zawsze w zestawie z atomizerem przekazujemy je naszym dystrybutorom. Mowa tutaj o pojemności 473 ml. Z atomizerem jest też na zdjęciu ze strony producenta:

natural-look.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.