Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam AIO do plastików wewnętrznych. Czyszczenie i zabezpieczenie w jednym. Plastiki są za czyste aby męczyć je APC i dressingiem, a trochę za bardzo ,,zmęczone'' aby używać samego dressingu. Kojarzycie jakiś preparat 2w1 do plastików wewnętrznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam AIO do plastików wewnętrznych. Czyszczenie i zabezpieczenie w jednym. Plastiki są za czyste aby męczyć je APC i dressingiem, a trochę za bardzo ,,zmęczone'' aby używać samego dressingu. Kojarzycie jakiś preparat 2w1 do plastików wewnętrznych.

 

1Z Cockpit premium - wykończenie matowe,zapach leśny,niska cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam AIO do plastików wewnętrznych. Czyszczenie i zabezpieczenie w jednym. Plastiki są za czyste aby męczyć je APC i dressingiem, a trochę za bardzo ,,zmęczone'' aby używać samego dressingu. Kojarzycie jakiś preparat 2w1 do plastików wewnętrznych.

 

1Z Cockpit premium - wykończenie matowe,zapach leśny,niska cena.

 

1Z - bardzo lubię te produkty, na mój gust świetnie pachną, wykończenie matowe takie jak lubię. Używam Cocpit Premium, czasem Cocpit Classic, bardzo fajny jest też Plastikreiniger - skutecznie czyści plastiki, wczoraj w awaryjnej sytuacji poradził spobie nawet z usunięciem mocno wtartej w tapicerkę gumy do żucia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co byście polecili do plastików, do czyszczenia wybrałem APC nielsena a zastanawiam się co kupić do zabezpieczania i odświeżania. Mam 4 propozycje:

1. MEGUIARS NATURAL SHINE

2. CHEMICAL GUYS NATURAL SHINE DRESSING

3. AUTO FINESSE SPRITZ INTERIOR

4. 303 AEROSPACE PROTECTANT

 

Zastosowanie w samochodzie Audi A3, prosiłbym o krótką recenzję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remas, Ja mam 5 audi i używam tylko Sensitive Venus. Ładna satyna półmat, fajny zapach, łatwa aplikacja i ta trwałość :good:

 

[ Dodano: 14 Maj 2012, 14:53 ]

1. MEGUIARS NATURAL SHINE

Za tłusty

 

CHEMICAL GUYS NATURAL SHINE DRESSING

 

Nie znam.

 

3. AUTO FINESSE SPRITZ INTERIOR

 

Pachnie... hmmm... jak takie tabletki na bazie kwasu mlekowego. Nawet ok.

 

4. 303 AEROSPACE PROTECTANT

 

Fajny, ale raczej na gładkie powierzchnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHEMICAL GUYS NATURAL SHINE DRESSING
PB Natural Look

 

Konsystencja - ta sama

Na mój nos zapach ten sam

Aplikacja - ta sama

Efekt hmmmm bardzoooo podobny

 

Na mój gust te produkty mają ze sobą dużo wspólnego ;)

 

p.s.

Nawet na opakowaniu nazwa ta sama im się udała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHEMICAL GUYS NATURAL SHINE DRESSING
PB Natural Look

 

Konsystencja - ta sama

Na mój nos zapach ten sam

Aplikacja - ta sama

Efekt hmmmm bardzoooo podobny

 

Na mój gust te produkty mają ze sobą dużo wspólnego ;)

 

p.s.

Nawet na opakowaniu nazwa ta sama im się udała ;)

 

Dokładnie tak. Mam oba i są identyczne (ten sam efekt), tylko kolory inne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHEMICAL GUYS NATURAL SHINE DRESSING
PB Natural Look

 

Konsystencja - ta sama

Na mój nos zapach ten sam

Aplikacja - ta sama

Efekt hmmmm bardzoooo podobny

 

Na mój gust te produkty mają ze sobą dużo wspólnego ;)

 

p.s.

Nawet na opakowaniu nazwa ta sama im się udała ;)

 

Dokładnie tak. Mam oba i są identyczne (ten sam efekt), tylko kolory inne. ;)

 

Ja również używałem obydwu i na plastiku w A4 CG dawał lekki połyski, PB bardziej matowy. W innych autach nie dostrzegałem różnicy. Jeśli chodzi o zapach to wg mnie PB przyjemniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się skusiłem na Shiny Garage Apple Plastic Dressing założony na plastyki 14 kwietnia więc już miesiąc leży, i do tej pory raz przetarłem ściereczką. Przeżył zlot na lotnisku kilka tyś km i dalej go widać. Kurzu nie trzyma.

Na desce jest matowy na boczkach lekko połyskujący.

Cena śmieszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEGUIARS NATURAL SHINE

Za tłusty

 

Do tej pory używałem prawie tylko PB NL'a. Teraz kupiłem Megsa NS i uważam, że jest chyba fajnejszy, lepszy dla mnie. Na pewno bardziej matowy niż PB NL i nie zauważyłem by był tłusty oraz zapach mimo, ze inny, spokojniejszy, mniej intensywny to utrzymuje sie dłużej ale wiadomo to nie są środki do pachnienia.

 

No ale może tak mówię bo NL po prostu mi się już znudził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Słuchajcie, Wy też macie problemy z Ultimate protectant od megsa? Nie powiem, czyści ładnie, zapobiega przywieraniu kurzu ale pozostawia taką hmm ... tłustą powłokę i jak ktoś dotknie palcem do kokpitu to wszystko znać. Nie wiem czy to normalne po tym środku? Jeszcze w samochodzie gdzie mam środek taki szary nie rzuca się to tak bardzo w oczy ale w samochodzie gdzie mam kokpit cały czarny wygląda to koszmarnie a w końcu nie sposób niczego w samochodzie nie dotknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie przed pierwszym użyciem tego środka deska i wszystkie plastiki były czyszczone APC a później już tylko raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie nanosiłem ultimate protectant ale faktycznie może spróbuję to wszystko teraz zmyć APC i dopiero nałożę UP. Zobaczymy jaki będzie efekt bo póki co jest fatalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.