Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

ośmieliłbym się stwierdzić że nie jest to dressing a bardziej cleaner pod dresing
Dobrze stwierdzasz.
CG Natural shine ale rozważam przejście na PB Natural look
Będzie podobny efekt.
ale mógłbym mieć coś bardziej świecącego

Nielsen Choice jest bardzo fajny-daje delikatny połysk ale można go rozcieńczać i regulować efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki kwiatowy, coś ala mydełko
coś koło tego, mnie się jednoznacznie kojarzy z Pronto. Ogólnie mnie denerwował. I środek i ten zapach. Uważam ze środek porównywalny z marketowymi za kilka złociszy. Nie wart swojej ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytanka.

 

1. Autoglym Vinyl&Rubber zostawia satynową powierzchnię, błysk czy mat? Ma ktoś porównanie do PB NL lub Nielsen Finesse?

 

2. Czy przy pomocy Meguiar's Ultimate Protectant można uzyskać matową pow.przecierając mf po aplikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Autoglym Vinyl&Rubber zostawia satynową powierzchnię, błysk czy mat?
Wszystko zależy od rozcieńczenia preparatu oraz sposobu aplikacji ( spryskanie i pozostawienia do wyschnięcia lub spolerowanie tuż po aplikacji ),bardzo duży połysk występuje po spryskaniu powierzchni i pozostawieniu do wyschnięcia przy przetarciu preparat staje się bardziej satynowy , moc połysku można regulować stopniem rozcieńczenia produktu od 0 do 5 . Obecnie odstawiłem V&R na rzecz PB NL - bardziej podoba mi się deska rozdzielcza po aplikacji tego środka a V&R został na nadkola jako alternatywa dla 303 lub plastiki pod maską
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB NL nada sie tez do plastikow innych niz czarne?

Szukam jakiegos srodka do jasnych bezowych plastikow, co byscie polecili?

 

Na bezowych plastikach w volvo v50 niestety nie daje zadnego efektu. Jak w innych autach nie wiem, domyslam sie ze moze byc podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB NL nada sie tez do plastikow innych niz czarne?

Szukam jakiegos srodka do jasnych bezowych plastikow, co byscie polecili?

 

Na bezowych plastikach w volvo v50 niestety nie daje zadnego efektu. Jak w innych autach nie wiem, domyslam sie ze moze byc podobnie.

 

 

Mam odmienne doświadczenia z NL na beżowych plastikach-w mercedesie efekt idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight dzięki za naświetlenie problemu z V&R. Na razie używam jeszcze Nielsena Finesse, ale nie do końca jestem zadowolony, zawsze gdzieś jakieś smugi mam po aplikacji. Ja w swoim V40 mam siwy porowaty kokpit i szukam czegoś co mnie zadowoli, stąd też powyższe pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupic koledze na urodziny NL niestety nie ma go na stanie w showcarshine i nie wiadomo kiedy będzie,więc postanowiłem wybrac inny doradźcie mi jaki,moje typy to :

-SMARTWAX SMARTDRESSING konsystencja podobna do NL i dlatego najbardziej mi pasuje

-AUTOBRITE PINK SHEEN

-MEGUIARS SUPREME SHINE

 

? ? ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.