Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy PB NL da rade z kokpitem i plastikiami w Vectrze c

Da rade spokojnie, myślę że wykończenie na pewno przypadnie ci do gustu.

gdzie moge dostac teraz PB NL, przeszukałem chyba wszystkie sklepy i wszedzie brak towaru.

Musisz polować, niestety jest to towar deficytowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy PB NL da rade z kokpitem i plastikiami w Vectrze c? i drugie pytanko gdzie moge dostac teraz PB NL, przeszukałem chyba wszystkie sklepy i wszedzie brak towaru.

 

Pomyśl jeszcze o Smartwax Smartdressing, poczytaj na forum - sam używam, i ten sapach ... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i też pachnie migdałami

 

a ja myślałem, że to wisienka :o

 

Poczekaj, wącham...

 

 

... No już, byłem na zapleczu :)

 

I Natural Look i Natural Shine Matt Dressing mają IDENTYCZNĄ nutą zapachową, i jest to migdał :) Różnica jest taka, że Chemical Guys Natural Shine Matt Dressing jest zdecydowanie mocniejszy. Bardzo mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co polecacie do elementów lakierowanych na desce rozdzielczej? Widziałem, że niektórzy stosują Svisswax Nano Express - co o tym sądzicie?

 

Ja okresowo je woskuję a w ramach regularnego sprzątania wnętrza używam do nich Quick Detailera (PB Spray & Gloss, Car Pro Reload, Meguiars Ultimate Quick Detailer itp) - taka kombinacja spisuje się bardzo dobrze.

 

Myślę że także Swissvax Nano Express by Cię nie zawiódł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co polecicie do kokpitu bmw przewaga vinylu (wnetrze czarne)?

 

Ktory masz model BMW ? Lubisz wykonczenie matowe, satynowy polysk czy pelny polysk ?

 

Jesli pytasz w kontekscie e87 z profilu to ostatnio uzywalem w jedynce AutoBrite Pink Sheen i fajnie wygladal. Efekt bardzo naturalny, bez nablyszczenia, ale i bez efektu lepkosci itp. Latwo sie naklada.

 

Z drozszych preparatow w BMW nieodmiennie dobrze spisuje sie Zymol Vinyl Conditioner, z tym ze trzeba wziac pod uwage nieco bardziej skomplikowana aplikacje (jest to mleczko, ktore powinno sie nakladac na rozgrzane tworzywa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bmw e87 ,chodzi mi o naturalny efekt i swiezy wyglad ;)

 

Auto Brite Pink Sheen tak własnie wyszło, mi się efekt podobał.

 

Całkiem fajnie działa też Meguiars Quick Interior Detailer, bardzo podobny w działaniu do Pink Sheen.

 

Odradzam Ci za to PB Natural Look itp dressingi - na jedynkowych plastikach mają tendencje do połysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co polecicie do kokpitu bmw przewaga vinylu (wnetrze czarne)?
tak bmw e87 ,chodzi mi o naturalny efekt i swiezy wyglad ;)

 

Z drozszych preparatow w BMW nieodmiennie dobrze spisuje sie Zymol Vinyl Conditioner, z tym ze trzeba wziac pod uwage nieco bardziej skomplikowana aplikacje (jest to mleczko, ktore powinno sie nakladac na rozgrzane tworzywa).

 

Nic lepszego do BMW jeszcze nie znalazłem - a aplikacja nie jest w ogóle ciężka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam Ci za to PB Natural Look itp dressingi - na jedynkowych plastikach mają tendencje do połysku.

 

A masz jakieś doświadczenia z kokpitem e46? Nie przyglądałem się nigdy kokpitowi w e87 live, ale pewnie będzie to podobny temat do e46, a więc PB Natural Look nie zda egzaminu. Sam kupiłem niedawno e46 i zamierzam zaaplikować PB NL, który już posiadam na próbę i jestem ciekawy efektu (nie lubię połysku, zdecydowanie wole mat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam Ci za to PB Natural Look itp dressingi - na jedynkowych plastikach mają tendencje do połysku.

 

A masz jakieś doświadczenia z kokpitem e46? Nie przyglądałem się nigdy kokpitowi w e87 live, ale pewnie będzie to podobny temat do e46, a więc PB Natural Look nie zda egzaminu. Sam kupiłem niedawno e46 i zamierzam zaaplikować PB NL, który już posiadam na próbę i jestem ciekawy efektu (nie lubię połysku, zdecydowanie wole mat).

 

 

PB NL da połysk w e46.

 

Popróbuj wymienionych wyżej Auto Brite Pink Sheen czy Meguiars Quick Interior Detailer.

 

Jeśli lubisz absolutny mat to Zymol Vinyl Conditioner też nie jest całkiem dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz absolutny mat to Zymol Vinyl Conditioner też nie jest całkiem dobrym rozwiązaniem.

 

Możesz coś polecić z absolutnego matu? Z innych dyskusji wychodziło, że to coś z: Total Eclipse, 303 Aerospace Protectant. Spróbuje generalnie Auto Brite Pink Sheen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz absolutny mat to Zymol Vinyl Conditioner też nie jest całkiem dobrym rozwiązaniem.

 

Możesz coś polecić z absolutnego matu? Z innych dyskusji wychodziło, że to coś z: Total Eclipse, 303 Aerospace Protectant. Spróbuje generalnie Auto Brite Pink Sheen.

 

Total Eclipse nie do końca, tak jak 303 Aerospace protectant - bardzo dobre środki, ale nie są całkiem matowe.

 

Z Sonusa raczej Cockpit Detailer jest matowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.