Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio kupiłem dla testów to:

http://www.moje-auto.pl/Produkty,produc ... bac_400_ml - nie polecam, pieniądze wyrzucone w błoto, ma zapach pieprzu i dusi w gardle. Dodatkowo nie widziałem różnicy pomiędzy umyciem APC, a APC + ten środek. - Auto smarowane to A4 B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie szukam produktu który jak najdłużej będzie nadawał elementom czarny, żywy kolor... kropelkowanie jest dla mnie zdecydowanie mniej ważne. czyli jaki produkt to będzie "ten" produkt??

 

na zewnątrz to PB Tim Restorer lub VP Dionysus Trim Glitz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

303 siedzi długo w sensie kropelkowania i odpychania wody

 

Tu można by było się nawet kłócić, zobacz jak zachowuje się 303 http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 433#156433 zobacz na zdjęcia w szczególności na grill przedni. Ani poprawnie nie kropelkuje, i nie odpucha wody. Możliwe, że pomyliłeś produkty :song::song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym co napisałem powyżej nadal się podpisuję i zdania nie zmieniam. 303 stosuję na plastikach zewnętrznych, nadkolach, chlapaczach, dywanikach gumowych i na plastikach w komorze silnika. Na elementach, które są narażone na działanie wody 303, i ładnie kropelkuje, i ładnie ją odpycha.

 

Nie wiem ile wchłaniał się 303 w czasie testu, ktory przeprowadzaleś ale w moim przypadku po "odleżeniu" kilku-kilkunastu godzin w garażu dziala tak jak bym tego oczekiwał. O dziwnym "działaniu" 303 w czasie Twojego testu pisało także kilka osób, które były zadowlone z działania i zaskoczone jak słabo wypada na zdjęciach.

 

Gdyby wszystkim 303 się nie sprawdzał, raczej nie byłoby wątpliwości, że to "lipa" ale zastanawiajace jest, że u jednych działa a u innych nie. Więc nie ma się o co kłócić, tylko trzeba dać 303 jeszcze jedną szansę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem ostatnio na kokpitach Twingo i Peugeota 206 - PB NL i DG #201. W obu przypadkach bardziej korzystnie wyglądał Natural Look (choć faworytem przed testem dla mnie był Duragloss). Plastiki po PB wyglądają bardziej hmm.... większą głębię z nich wyciąga, że się tak wyrażę. No i ten zapach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wrzucilem na drzwi PB NL, C6 Matte Dash i... sonax extreme'a.

Wczesniej drzwi wyczyscilem 2x W2 i PB APC w 1:10. W2 jest zdecydowanie lepszy, widac duzo wieksza roznice po czyszczeniu i boczek bardziej matowy sie zrobil na czym akurat zalezalo mi najbardziej.

Potem okazalo sie ze najlepszy mat jest po sonaxie - praktycznie bez roznicy w stosunku do stanu po czyszczeniu APC i jak dla mnie jest to bomba. C6 niestety nadaje polysk, ale nie taki jak PB NL - ten ostatni polyskuje najbardziej. Nie jest to oczysiscie swiecenie itp i mozna zastosowac stwierdzenie o dobrym odzywieniu koloru, ale mi akurat taki wariant nie pasuje i lubie jak czarny tworzywa czy skora sa jak najbardziej matowe, bo polysk i swiecenie kojarzy mi sie od razu ze zlozyciem i staroscią.

Nie mam zdjecia ale przy garazowym swietle i tak pewnie za bardzo nie byloby tego widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobsoon rodzice moi mają e39 więc sprawdzałem sobie to i owo ;) Jeżeli chcesz naprawdę coś zobaczyć to bierz smartdressing.

...że mi nic w sobotę, jak bylem, nie powiedziałeś, że testowałeś na BMW... ;)

Paweł, PB Natural Look dla mnie kompletnie nie nadaje się do deski E46... no tak mi się błyszczy i nic nie mogę z tym zrobić, żadne przecieranie nie pomaga...

Na E36 próbowałem 4nano - ale też za bardzo się błyszczy, ciut mniej niż PB, ale też się nie widzi do końca... (za to jest bajecznie łatwy w aplikacji i mega wydajny)

 

Poleć\cie mi coś. Ma być czarno i matowo, może być satyna, ale nie połysk jaki zostawia PB NL...

Czytałem już, że w BMW sprawdza się:

- 303 Aerospace Protectant (to ten, który jest opisany, że do dachów cabrio i pod maskę...?)

- Meguiar's Natural Shine Protectant

- Meguiar's Quik Interior Detailer

- CarPro Perl (?)

- Smartwax smartdressing

 

(ewentualnie możesz mi przypomnieć o tych, które mówiłeś, że masz mieć w sprzedaży, bo nie zapamiętałem...)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobsoon rodzice moi mają e39 więc sprawdzałem sobie to i owo ;) Jeżeli chcesz naprawdę coś zobaczyć to bierz smartdressing.

...że mi nic w sobotę, jak bylem, nie powiedziałeś, że testowałeś na BMW... ;)

Paweł, PB Natural Look dla mnie kompletnie nie nadaje się do deski E46... no tak mi się błyszczy i nic nie mogę z tym zrobić, żadne przecieranie nie pomaga...

Na E36 próbowałem 4nano - ale też za bardzo się błyszczy, ciut mniej niż PB, ale też się nie widzi do końca... (za to jest bajecznie łatwy w aplikacji i mega wydajny)

 

Poleć\cie mi coś. Ma być czarno i matowo, może być satyna, ale nie połysk jaki zostawia PB NL...

Czytałem już, że w BMW sprawdza się:

- 303 Aerospace Protectant (to ten, który jest opisany, że do dachów cabrio i pod maskę...?)

- Meguiar's Natural Shine Protectant

- Meguiar's Quik Interior Detailer

- CarPro Perl (?)

- Smartwax smartdressing

 

(ewentualnie możesz mi przypomnieć o tych, które mówiłeś, że masz mieć w sprzedaży, bo nie zapamiętałem...)

 

Pozdrawiam

 

Absolutnie matowo:

 

- Meguiars Quik Interior Detailer

- Auto Brite Pink Sheen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie matowo:

 

- Auto Brite Pink Sheen

 

no wlasnie to chce teraz kupic.

 

A PB NL sprawdzil mi sie dzis idealnie w... bagazniku :)

Wstyd sie przyznac, ale mialem go mega zaniedbanego i dzis troche sie na to wnerwilem i spontanicznie postanowilem go na szybko troche ogarnac.

Skonczylo sie jak zazwyczaj w przypadku "na szybko" - zajelo mi to 2godz, ale wszystko jest czysciutkie, odkurzone i wymyte APC. Plastiki byly tak wysuszone ze chlonely PB NLa jak gabka - jeszcze nigdy go tyle nie zuzylem podczas aplikacji co dzis w bagazniku.

Ale z efektu jest bardzo zadowolony, bo ten lekki polysk jaki daje PB NL w bagazniku nie razi tak jak na desce. Jutro jak podeschnie i zmatowieje to bedzie zapewne zajeb..cie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie matowo:

 

- Auto Brite Pink Sheen

 

no wlasnie to chce teraz kupic.

 

A PB NL sprawdzil mi sie dzis idealnie w... bagazniku :)

Wstyd sie przyznac, ale mialem go mega zaniedbanego i dzis troche sie na to wnerwilem i spontanicznie postanowilem go na szybko troche ogarnac.

Skonczylo sie jak zazwyczaj w przypadku "na szybko" - zajelo mi to 2godz, ale wszystko jest czysciutkie, odkurzone i wymyte APC. Plastiki byly tak wysuszone ze chlonely PB NLa jak gabka - jeszcze nigdy go tyle nie zuzylem podczas aplikacji co dzis w bagazniku.

Ale z efektu jest bardzo zadowolony, bo ten lekki polysk jaki daje PB NL w bagazniku nie razi tak jak na desce. Jutro jak podeschnie i zmatowieje to bedzie zapewne zajeb..cie :good:

 

Powiem szczerze że lubię PB NL, ale też nie na wszystkich plastikach. Na niektórych jest rewelacja, na niektórych świeci zbyt mocno (jak zawsze, kwestia gustu...).

 

Autobrite Pink Sheen jest pozbawiony tego problemu, poza tym ładnie i nie nachalnie pachnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.