Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Sonax daje efekt matowy bo zmywa, to co było pod nim i zostawia plastik goły niby z warstwą ochronną. Jeżeli chcesz aby plastki odróżniały się odcieniem to musisz zastosować jakiś dressing np. Natural Look czy Smart Dressing.m :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem u siebie, że AG V&R uzyskuje połysk w zależności od tego, jak szybko go przecieram, na ile go zostawię. Im dłużej "leży" tym bardziej plastik się świeci. Za to wg mnie dobrze sprawdza się na oponach. Polecam spróbować, bo guma jest czarna i matowa, a trzyma się całkiem długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A tam... taki średniak. Za gęsty, za krótkotrwały itd.
To zaproponuj coś lepszego;-) Spoko, może coś ze tego co masz w sklepie. Kierujemy się zasadą: polecam to co działa:-)

 

Dla mnie PB NL bardzo fajny, na chwilę obecną ciut lepszy od SmartDressing'u Smartwax'a;-) Piszę tak, bo często wraz z ilością aplikacji zmieniamy zdanie o produkcie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie PB NL bardzo fajny, na chwilę obecną ciut lepszy od SmartDressing'u

Smart caly czas wygrywa zapachem. Ale irytuja mnie plamy po wodzie ktore momentalnie si pojawiaja.

Ostatnio wypróbowałem Nielsena Choice. Daje minimalnie większy połysk ale na moich plastikach wygląda bardzo ładnie. Mocno odżywia. Nie jest tłusty. Zobaczę jak z wodą. Zapach słabo wyczuwalny -taki trochę miętowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoduje ze można aplikować codziennie

 

Fakt uzależnia....

 

To zaproponuj coś lepszego;-)

 

Ja lubię i używam Venus-a właśnie ze względu na podobny zapach do NL, ale lepszą konsystencje (płynną). Siedzi nawet w upały i daje dobry look - niedługo będziemy mieli mniejsze opakowania w przystępnych cenach. Polecam również Zymol Vinyl - u mnie się sprawdza i nie daje powodu do narzekań, chociaż różnie z nim bywa.

 

PinkSheen jest ok dla VAG... ale na przykład do nowszych peugotów, trzeba szukać czegoś innego - i tutaj sprawdza się NL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJake, a coś super błyszczącego?

 

Jeśli chodzi o high shine - nie znam nic lepszego niż PLAK. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

co do powyższej wypowiedzi polecam jeszcze Cockpit Premium 1Z - pachnie lasem i daje ładne efekty. Jak na 32 zł to super... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PinkSheen jest ok dla VAG... ale na przykład do nowszych peugotów, trzeba szukać czegoś innego - i tutaj sprawdza się NL.

 

:good:

 

Znam z autopsji i dlatego PinkSheen mnie mocno rozczarował, a PB NL używam i chyba nie zmienię już nigdy :)

 

 

P.S. Właśnie nałożyłem na mojego Vostro 3700 PB NL i zobaczyłem mieniące się diamenciki w słońcu jak na niektórych lakierach samochodowych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, czym cie rozczarowal?? uzywam i sobie bardzo chwale - zapach dluzej utrzymuje sie od PB NL - nie ma zaciekow na drzwiach jak pada a efekt bardzo zblizony do NL - przynajmniej u mnie (Golf MK5- 2005 r).

Testowalem go tez w Ibizie 2003 rok i na twardych plastikach (okolice radia i climatronica) robil lepsza robote od PB NL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam AB Pink Sheena i PB NL'a i początkowo (na desce Audi) faktycznie Pink Sheen spowodował wzrost ciśnienia - pierwsza aplikacja na szybko i pomyślałem: WTF!? mazał się, biały film, ogólnie lipa...

 

dopiero drugie podejście, na dziewiczym aplikatorze bawełnianym, zdecydowanie więcej pracy (wcierania) i faktycznie daje radę, efekt bardzo zbliżony do PB NL... i choć PinkSheen zły nie jest, to moim zdaniem PB NL wygrywa i zapachem i łatwością aplikacji (mleczko jest zdecydowanie wygodniejsze od płynnych postaci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(mleczko jest zdecydowanie wygodniejsze od płynnych postaci)
to raz
mazał się
dwa
biały film
trzy
zapach dluzej utrzymuje
czwarte to to ze zapach się długo utrzymuje ale znieść go nie moglem.Poza tym przypominał pronto do mebli
ogólnie lipa
pięć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się mój testerek CG Natural Shine i zastanawiam się nad kolejnym zakupem. Problem polega na tym, że nie wiem co wybrać. Jestem bardzo zadowolony z CG Natural shine ale rozważam przejście na PB Natural look ze względu na wiele pochlebnych opinii.

Zdaję sobie sprawę, że plastik plastikowi nie równy, ale mógłbym mieć coś bardziej świecącego (oczywiście nie jak plak :) ) Proszę więc o radę który byłby lepszym rozwiązaniem.

 

Nie ukrywam, że posiadam również (praktycznie nieużywany) Sonax Extreme Cocpit Matt ale ten absolutnie odpada ze względu na fakt iż praktycznie nie nabłyszcza. Nawet ośmieliłbym się stwierdzić że nie jest to dressing a bardziej cleaner pod dresing :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.