Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz....wydaje mi sie ze cisnienie jest niskie, niewiem moze sie poprostu nie znam, ale jestem zadowolony, a moze wąż doprowadzajacy wode jest za cieki...nie wiem. Ogólnie jest oki!!! ma długiego węża co ułatwia sprawe, próbowalem użyć piany ze zbiornika , użyłem piany Tenzi, piana powstala ale bardzo marna, i nie dała rady mocniejszemu brudowi!!

 

[ Dodano: 7 Marzec 2010, 22:08 ]

kupowałem też folter do wody i pasuje od Karchera, to podejrzewam ze bedzie pasować i pianownica, ale czy to dobry wybór?? czy robi dobrą piane?? sprawdzałeś ją?? szukam czegoś dobrego.... niech koztuje 300 zł ale musi spełniac swoją role :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie sprawdzałem, to były tylko rady od jednego człowieka, który jakiś czas miał okazje testować myjki Makity. Jeśli masz możliwość to proponuje podjechać z lancą do sklepu i szukać odpowiednich końcówek.

 

 

Czy jest możliwość grzania nią wody?

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie używałem ani nie widziałem w akcji pianownic Karchera, natomiast wiele dobrego naczytałem i naoglądałem się na temat pianownic z UK, przy odpowiedniej mieszance potrafią wytworzyć pianę gęstą jak śmietana.. ;)

KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a Pl sprzedają się pianownice z końcówkami do Karchera do innych marek jest zdecydowanie gorzej , w UK bardziej myślą o użytkownikach nie Karchera.

 

Ojjjj czy oby napewno ? chocby allegro aukcja numer 942535056.

 

Mysle ze warto spojrzec prawdzie w oczy i stwierdzic ze te pianownice dostepne w Polsce to prawdopodobnie te same produkty ktore sa dostepne np. w CYCu .

Mysle ze lepiej dac zarobic polskim firma, niz delikatnie mowiac niezbyt przychylnie do nas nastawionym angolom. Szczegolnie ze w PL te pianownice sa tansze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjka Makity ma koncówke ze mozna robic piane ale użyłem piane Tenzi ktora nie jest koncentratem a ma konsystencje jak woda, jest poprostu rzadka i ta końcówka nie zrobiła żadnej piany no moze troche sie zapieniło ale brud został, musze kupić piane z myjni, zobacze jaką wtedy myjka zrobi piane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkolm. tez tak myślalem ale podobno na jednej myjni sprzedają tą piane której używają w myjni, i podobno jest gęsta, jutro bede wiedział:)

 

[ Dodano: 8 Marzec 2010, 20:50 ]

JJ. Zbiornik na detergent jest:) zanim kupie pianownice musze sprawdzic jaką piane zrobi ten zestaw co mam teraz, zobaczymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.