Skocz do zawartości

Klucze


npiotr

Rekomendowane odpowiedzi

Narzędzia Neo Tools z chińszczyzny premium również posiadam i polecam.

Czepiając się -- mogłyby mieć lepsze powłoki antykorozyjne, lecz jestem z tych „innych” którym zdarza się pielęgnować także narzędzia :kox:

 

Jako ciekawostka, wiele ich narzędzi jest identycznych z produktami Stanley.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatecznie zakupiłem zestaw Honiton H4056.

 

ljq8.jpg

 

Sprawdził się przy okazji wymiany świec żarowych z mojego auta + jakieś już prace remontowe w domu obsłużył. Jestem z tych kluczy bardzo zadowolony.

Oczywiście - Proxxona też mogę polecić z czystym sumieniem. Nawet pisałem już wcześniej o jednym z zestawów jakie miałem możliwość testować.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nabyłem niedawno zestaw yato yt-1268 i jak na amatorski użytek i relację jakość/cena jestem bardzo zadowolony. dodatkowo w razie czego łatwo uzupełnić zestaw.

 

do kompletu brakuje mi tylko kompletu kluczy płasko-oczkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I można by tak wymieniać i wymieniać. Dla nas, zwykłych entuzjastów motoryzacji, detailingu, do pracy przy aucie każdy zestaw w przedziale cenowym 200 - 400 się sprawdzi i będzie ok, stanley, yato, honiton, neo etc. etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I można by tak wymieniać i wymieniać. Dla nas, zwykłych entuzjastów motoryzacji, detailingu, do pracy przy aucie każdy zestaw w przedziale cenowym 200 - 400 się sprawdzi i będzie ok, stanley, yato, honiton, neo etc. etc.

Czyli chińszczyzna premium :mrgreen::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatecznie zakupiłem zestaw Honiton H4056.

 

Ile za taki zestaw ? Może być na PW

Ja kupiłem konkretnie tutaj:

http://www.narzedziomix.pl/zestaw-klucz ... p-325.html

 

1) mają chyba najlepszą cenę za ten zestaw.

2) Oleśnica jest rzut beretem od Wrocławia więc podjechałem sobie na miejsce i odebrałem osobiście.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie. Mam problem z wyborem 'własnych narzedzi' - dodam ze to będzie pierwszy większy zestaw. I mój wybór padł na zestawy:

1. http://allegro.pl/zestaw-narzedziowy-ya ... 31440.html

2. http://allegro.pl/honiton-94-el-zestaw- ... 30244.html

 

W pracy, w warsztacie mam honitona - sprzęt nie do zajechania, ale nie podoba mi się kolor walizki (tak wiem, sprawa dyskusyjna). Pomóżcie mnie przekonać że warto dołożyć do YATO. Jak wygląda sprawa z gwarancją kluczy u honitona, a jak u YATO? Skąd wiadomo że sprzet jest oryginalny, a nie chińczyki w cenie ori. Może macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę? Sprzęt ma być kupiony na osobę prywatną - ma wystarczyć na lata, ale nie grzebię często w samochodzie, z tym nie chcę kupowac czegoś tańszego - mam walizeczkę jakiś chinskich narzedzi i poza odkręceniem łatwych śrubek do niczego się nie nadają (albo wyjechane, albo połamane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam YATO. Sam zakupiłem zestaw : http://allegro.pl/zestaw-narzedzi-klucz ... 73430.html , posiada dodatkowo torxy nasadowe. Wymieniałem przy ich pomocy pompe wody, elementy w zawieszeniu ect ect. Ogólnie rzecz biorąc sporo kręcenia mocno zapieczonych śrub- jak dla mnie rewelacja. Bardzo dobre wykonanie i wytrzymałość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam 2 takie zestawy http://allegro.pl/yato-zestaw-kluczy-na ... 83168.html.

 

Jeden służy przez 2 lata w warsztacie - padła mała grzechotka - gwarancja bezproblemowa (wymiana na nową)

 

Drugi w domu od dłuższego czasu i brak zniszczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam ich 5 lat , ani jeden nie pękł, grzechotki całe jak i gumy na nich. prędzej śruba puści na torxa czy imbusa niż on się obrobi.

Nasadki elastyczne i nie pękają, raz musiałem nabijać na złodziejkę w kole i nie pękły a odkręciły szpilki , nawet ryski nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, biorę Honitona, na innym forum również polecaja tą markę, a nie widze sensu jednak dopłacać do YATO. Dzięki :)

 

Mam i jedno i drugie.

 

w YATO grzechotki padły po roku.

 

Honiton rok sie katuje u mnie, i zero zniszczeń.

 

Czarna walizka :)

 

POLECAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Miałem ochotę na lepszy zestaw, ale że kasa jest ulotna zdecyduję się prawdopodobnie na 72 elementowy zestaw Yato - grzechotki, kl. nasadowe i bity.

Widziałem w Casto, pewnie że lepszy rozbudowany np z kl. płaskimi, ale to już min. 100 zł wiecej, a to tez tylko Yato.

Za 148 zł to już nie ma co wybrzydzać :D, na alle znalazłem za 148 oraz 190.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.