Skocz do zawartości

Szukamy testerów: szampon Rinseless !


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Od jakiegoś czasu skończyliśmy z opcją kto pierwszy ten lepszy, najpierw spełnienie warunków potem dokonuje wyboru który sposób z oferowanych najbardziej mi odpowiada do testu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest to dobre rozwiązanie.

 

Czytałem, że parę razy na forum zdarzyło się tak, że ktoś otrzymał tester, a testu jak nie było tak nie ma. Więc uważam, że produkty powinny być powierzane "rzetelnym" testerom. Choć oczywiście nie wykluczam "świeżych" osób, bo sam taki jestem. Aczkolwiek testy staram się przeprowadzać sumiennie (na razie przeprowadziłem dwa ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Oferta w żaden sposób nie była skierowana tylko do doświadczonych ludzi, a na pewno nie ten punkt:

 

- jedna osoba która nie miała jeszcze styczności z glinką

 

Dlatego tym bardziej się ciesze ze zostałem zakwalifikowany ponieważ nalezę właśnie do tej grupy ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś od razu napisać, że oferta jest dla starych wyjadaczy. Hah. Pozdr.

 

Jak bym to inaczej ujął: Oferta przygotowana dla użytkowników, który potrafią się wywiązać z zadania do którego sami się zgłosili.

 

I bardzo podoba mi się taka forma selekcji, przynajmniej wiem, że testy się pojawią, a materiał sponsorowany nie zniknie w czarnej dziurze, tak jak to miało kiedyś nagmiennie miejsce. CAR CRAZY, :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym to inaczej ujął: Oferta przygotowana dla użytkowników, który potrafią się wywiązać z zadania do którego sami się zgłosili.

Zabrzmiało tak, jakbyś sugerował, że kiedykolwiek się nie wywiązałem. A była to moja pierwsza taka prośba na forum i chyba ostatnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
A była to moja pierwsza taka prośba na forum i chyba ostatnia.

 

ohh jeeeez. zachowanie jak dziecko w 1 klasie, które nie dostało cukierka i strzela fucha, caly swiat przeciwko mnie.... buuuuu... :cry::zly:

:lol:

Tak odebralem twoj post.

Stary ja startowalem do takich "przetargów" juz z 10 razy i dopiero po pol roku dostałem szanse na darmowa probka i test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre. :D Czekałem na tekst w stylu cukierka. Jednak zawiodę Was - takie dziecinne uwagi pozostawiam bez komentarza. :)

 

P.s. - czy ja się jakoś tym przejmuję? Myślałem, że kto pierwszy ten lepszy - nie było o tym wzmianki, więc poczułem się lekko dziwnie. Potem Mariusz wytłumaczył w czym rzecz i przyjąłem to do wiadomości.

 

P.s. - odejdźcie czasem od komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było o tym wzmianki,

Oczywiście, że była strona 6 tego tematu:

 

 

dziękuje za ruszenie tematu Glossworkz bo sam niecierpliwie czekam na jakieś zdjęcia i opis, ale nadal nic ...

 

Niestety będzie trzeba robić selekcję, na początku nie chciałem wprowadzać żadnych warunków ale wysłane 5 próbek, a testu żadnego po takim czasie :/

 

Wracamy do tematu, z niecierpliwością czekam na wyniki testu, jako że mój BH Soft już się kończy, trzeba będzie wybrać coś innego na nowy sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Witam

 

Dawno nie było nic do testów a pojawił się ciekawy produkt:

 

BILT HAMBER AUTO CLAY " MEDIUM"

 

Obrazek

 

Przygotowane są 4 próbki po 50g

 

Wymagania:

 

- jedna osoba która ma w swoim arsenale dwie pozostałe wersje czyli soft i regular

- jedna osoba która nie miała jeszcze styczności z glinką

- dwie osoby które już używały jakichkolwiek glinek

 

Przy tym teście relacja zdjęciowa nie jest konieczna ale szczegółowe opisanie wrażeń jak najbardziej :)

 

Zapraszam chętnych 8-)

 

moj test:

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 845#146845

 

DZIEKUJE I POZDRAWIAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Kolejny Produkt do testów :

 

75a1e1ca1159ffd5.jpg

 

DURAGLOSS #271 RUBBER BUMPER BLACK DRESSING

 

4 szt po 50ml

 

Wymagania :

 

Opis uwag wraz ze zdjęciami w ciągu 2 tygodni.

 

Testerzy:

 

3 osoby które porównają produkt z jakimś innym dressingiem.

1 osoba kompletnie zielona i nowa w temacie detailingu ale z chęcią do zrobienia konkretnego testu.

 

Zapraszam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.