Skocz do zawartości

Szukamy testerów: szampon Rinseless !


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie mierzcie wszystkich jedną miarą. Jestem tu nowy, zgłosiłem się do próbek od autofanatic Mirror Glaze i Multi Purpose Cleaner. Testy wykonane, kilka sów od siebie napisałem. A jeżeli ktoś się zgłasza do pobrania próbek i wykonania testów, a ciężko mu cokolwiek napisać, nie mówię już to jakichkolwiek zdjęciach to trosze nie ładnie z jego strony. Jest to zwykły pasożyt, "pies ogrodnika" , który innym nie da, i sam nie skorzysta.

 

Po wykonanych testach jestem skłonny kupić Mirror Glaze bo daje świetne rezultaty, gorzej jest już z Multi Purpose Cleaner, bo nie mam odniesienia do innego APC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również jestem nowy na forum i również zgłaszam się do różnych testów, pod jednym warunkiem, że uda mi się wykonać jak najrzetelniejszy test, a najlepiej porównać do produktów konkurencji

do testu Glossworkz'a również się zgłosiłem, jednak wyników testu jeszcze nie opublikowałem, ponieważ najpierw chciałbym zweryfikować jeden z ważniejszych IMHO parametrów glaze'a, a mianowicie jego wpływ na utrzymywanie się na nim wosku

a inaczej niż po prostu czekając nie ma chyba możliwości sprawdzenia tego

 

ale wszystkim niecierpliwym napiszę moje dotychczasowe spostrzeżenia na temat tego produktu:

konsystencja: gęsty płyn (jak większość glaze'ów)

barwa: jasnoniebieska

zapach: raczej chemiczny, nie najprzyjemniejszy ale z pewnością nie uciążliwy

aplikacja: produkt nakładałem aplikatorem bawełnianym i w porównaniu, do Meguiar's SG #7 zdecydowanie łatwiej było go wypracować na lakierze

nie miałem również najmniejszych problemów ze spolerowaniem go przy użyciu mikrofibry

efekt: cóż, ciężko tutaj wydawać jednoznaczne wyroki ale miałem wrażenie, że na czerwieni (Daewoo 73L) dał większą głębię niż #7 Meg'sa

wydajność: i tutaj byłem naprawdę nieźle zaskoczony, na mojego Matiza (fakt, że autko raczej małe) zużyłem niecałe 1/3 próbki (czyli ~15ml)

Showcar Glaze zeszło mi mniej więcej 2x tyle

wpływ na LSP: jak pisałem wcześniej, nie jestem jeszcze w stanie tego ocenić, jednak po ponad 2 tygodniach DJ Orange Crush na Glossworkz'u nadal trzyma się świetnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Witam

 

dziękuje za ruszenie tematu Glossworkz bo sam niecierpliwie czekam na jakieś zdjęcia i opis, ale nadal nic ...

 

Niestety będzie trzeba robić selekcję, na początku nie chciałem wprowadzać żadnych warunków ale wysłane 5 próbek, a testu żadnego po takim czasie :/

 

 

Do przetestowania nowy produkt z MEgs-a

 

Ultimate Polish 50ml:

 

 

 

25a9e2721c5ff7d9.jpg

 

Czekam na 5 chętnych do testów:

 

Proszę składać propozycję jaka będzie forma testu (zdjecia i opis czy tylko opis), jaki obiekt testu itp ?

 

Wybiorę 5 osób do których powędrują próbki.

 

Moje sugestie to sprawdzenei:

 

 

- łatwość aplikacji

-agresywność

-wet look

-maskowanie rys

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chętnie, moge zrobić zdjęcia i opis, auto złota renault laguna aczkolwiek też moge zrobić test na ciemnym lakierze, mam maszyne oraz pare kosmetyków autoglym także może być jakies porównanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chętnie przetestowałbym.

Obiekt testu: wyglinkowany Ford Focus o kolorze Neptune Green tak jak widać przy moim nicku.

Relacja:opis, zdjęcia i spostrzeżenia odnośnie produktu.

Mam próbkę wosku Meguiar's Ultimate Liquid Wax to mógłbym sprawdzić za jednym razem jak ten dwa produkty ze sobą współgrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki mojego testu wraz ze zdjęciami znajdują się tutaj -> TEST

Umieściłem w nim pełen opis i dwa rodzaje aplikacji - na surowo i zgodnie z zaleceniami . Jeśli ktoś będzie miał zastrzeżenia odnośnie testu - formy zdjęć czy efektów lub moich kompetencji to proszę oczywiście o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przy okazji zakupów dostałem próbkę ULTIMATE POLISH i przetarłem nią kawałek maski, jak już ktoś z tych co obiecali test zrobi go to napiszę swoje wrażenia, a może sam zrobię nim auto i fotki bo miło mnie zaskoczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Chudy89, dzisiaj powinienem wiedzieć mniej więcej termin.

 

 

Do końca weekendu na pewno napisze kto dostanie próbki do testów i poproszę o dane do wysyłki.

 

Niestety na razie priorytetem jest wskrzeszenie sklepu a potem testy itp.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.