Skocz do zawartości

Szukamy testerów: szampon Rinseless !


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Mogę porównać z PB Trim Restorer oraz Meguiars All Season Dressing.

Na samochodzie niegarażowanym, więc dressingi łatwo nie mają.

Auto ma listwy boczne z których dość łatwo zjeżdżają wszelkie środki po deszczu, zostawiając widoczne zacieki na srebrnym lakierze - ciekawe czy DG sobie poradzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge porównac hmmm no właśnie z niczym :oops: bo jeszcze nic na zewnetrzne plastiki oraz gume nie nabyłem, wiec moje uszczelki pod oknami nigdy nie widzaly żadnego dressingu, podszybiu tez by sie przydalo odświeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Chetnie moge porownac do NIELSEN S-A-S... uzywalem tylko jego. I jestem mega zadowolony. Jestem ciekaw czy jest cos co moze to przebic :)

 

Jestem poczatkujacy :) Ale chetny do dalszych testow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ktos nie ma zadnego podobnego albo ma jeden srodek to nie ma sensu sie zglaszac bo i tak kolejny srodek do testow dostana "wyjadacze", szkoda. Trzeba dac szanse wykazac sie a jednoczesnie zapoznac z takimi srodkami tym mniej "wtajemniczonym".

Takie moje zdanie, ja oczywiscie jak bedzie szansa bede zglaszal sie dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ktos nie ma zadnego podobnego albo ma jeden srodek to nie ma sensu sie zglaszac bo i tak kolejny srodek do testow dostana "wyjadacze", szkoda. Trzeba dac szanse wykazac sie a jednoczesnie zapoznac z takimi srodkami tym mniej "wtajemniczonym".

Takie moje zdanie, ja oczywiscie jak bedzie szansa bede zglaszal sie dalej ;)

 

Co ty opowiadasz?

Kolejny Produkt do testów :

Testerzy:

 

3 osoby które porównają produkt z jakimś innym dressingiem.

1 osoba kompletnie zielona i nowa w temacie detailingu ale z chęcią do zrobienia konkretnego testu.

 

 

Ja też nie mam nie wiadomo ile dressingów zewnętrznych. Obecnie posiadam dwa, przyznasz, że to nie jest jakaś kosmiczna ilość? Jeden z nich jest na rynku od dość dawna (trim detailer megsa - zbiera pochlebne opinie), a drugi to nowość (af revive).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Bartosz85, Ja bym Ciebie zaliczył do Wyjadaczy : Dołączył: 11 Gru 2009

 

Zawsze będą jakie "ale" więc chyba zawsze będę uzasadniał swój wybór i to czynię :

 

Kubz Ma u Siebie Reviev co mnie bardzo interesuje jaki będzie efekt wizualny

 

Tworek ma 303 jeden z najpopularniejszych uniwersalnych produktów

 

rychu Ma PB trim restorer który osobiście bardzo lubię i do tego ma plakietkę "Master" czyli liczę na aplikację zgodnie z wszystkimi tajnikami i zasadami Sztuki AutoDetailingu

 

krawiecDIY Osoba "Zielona" będzie widać efekt czy produkt nadaje się dla osoby początkującej i jak produkt zachowuje się na tworzywach które nic wcześniej nie miały.

 

 

Pierwsi testujący byli na zasadzie kto pierwszy ten lepszy i efekty tego były marne więc szybko ta metoda odeszła w zapomnienie teraz jest selekcja :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz85, Ja bym Ciebie zaliczył do Wyjadaczy : Dołączył: 11 Gru 2009

Do wyjadaczy to mi jeszcze bbbbaaardzo daleko. Ale caly czas powoli do przodu ;)

 

Zawsze będą jakie "ale" więc chyba zawsze będę uzasadniał swój wybór i to czynię :

 

Kubz Ma u Siebie Reviev co mnie bardzo interesuje jaki będzie efekt wizualny

 

Tworek ma 303 jeden z najpopularniejszych uniwersalnych produktów

 

rychu Ma PB trim restorer który osobiście bardzo lubię i do tego ma plakietkę "Master" czyli liczę na aplikację zgodnie z wszystkimi tajnikami i zasadami Sztuki AutoDetailingu

 

krawiecDIY Osoba "Zielona" będzie widać efekt czy produkt nadaje się dla osoby początkującej i jak produkt zachowuje się na tworzywach które nic wcześniej nie miały.

 

No i nie trzeba bylo tak odrazu :good:

Czekamy na kolejne testy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Paczka wreszcie dotarła - pocztylion to za chwilę nocą będzie do mnie przychodził.

Kiedyś się ok. południa pokazywał.

Ale koperta zakręcona, zalepiona - ciężko było się dostać :D

Eurow się dobrze spisał w roli amortyzatora wstrząsów, buteleczka testera cała :good:

 

Pierwsze co można sprawdzić to zapach DG - no od PB TR dzieli go przepaść :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.