Skocz do zawartości

Szukamy testerów: szampon Rinseless !


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj, dokładnie o godzinie 22:47, wysłałem PW z danymi do wysyłki. CAR CRAZY, napisz proszę czy wiadomość do Ciebie dotarła, bo nie wiem czemu ale nadal mam ją w folderze "Do Wysłania" :/

Jak odczyta to przejdzie do folderu "wysłane".

Daj ludziom odpocząć od pracy w święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Radzimił, na razie nie ma ale coś sprubuję zdziałać ewentualnie jakbyś coś kupował to napisz takie info to postaram się cokolwiek dołożyć.

 

Testery mają opóźnienie w wysyłce, niestety priorytetem były zamówienia przed weekendowe i na tym się skupiliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękując za otrzymany tester środka do usuwania smoły i asfaltu podzielę się spostrzeżeniami z jego działania:

1. środek ma bardzo dobre właściwości zmywające z lakieru wszelkie osady drogowe i nieczystości ropopochodne. Warto najpierw delikatnie np zwilżyć tym płynem by po kilku minutach ponownie np gąbką z paroma kroplami płynu zmyć z powierzchni nawet stary asfalt i smołę - schodzi bez problemu :good:

2. test na nadkolach plastikowych- podobny efekt jak na lakierze z tym że trzeba dłużej odczekać- podejrzewam iż wynikało to z ilości smoły :good:

3. Test na felgach aluminiowych- zrobiłem na wewnętrznej stronie felgi z obawy o odbarwienia - idealnie zmywa osady z klocków hamulcowych. Moje obawy o zbyt agresywne działanie okazały się bezpodstawne.

4. zmywanie kleju po nalepce z nr rejestracyjnym- poszło bez problemu co nie jest takie oczywiste porównując np do benzyny ekstrakcyjnej

 

Inne uwagi:

Po zastosowaniu powierzchnia jest bardzo tłusta - należy ją dokładnie umyć wodą np z szamponem.

Dość intensywny zapach- dla wielu może być drażniący- mi akurat nie przeszkadza

Moim zdaniem wymaga innego opakowania niż plastik, ponieważ zachodzi z nią w reakcję wyginając ją na wszystkie strony - objaw ustępował po umieszczeniu w znacznie chłodniejszym pomieszczeniu ;)

 

Podsumowując- wg mnie po zmianie opakowania środek zasługuje na oceną bardzo dobrą. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Dareek79, Dziękuje za swój komentarz, Reno Flash tak jak i Decabit w plastikowym opakowaniu niestety delikatnie jego zmiękcza i tak jakby zasysa do środka ale nic poza tym się nie dzieje. Pakowanie w szklane opakowania byłoby mało bezpieczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, przesyłka z szamponem PB Super Slick & Wax dotarła dzisiaj. Dziękuję. Przy najbliższej okazji biorę się za recenzję. Póki co, mogę napisać, że ładnie pachnie.

W jakich proporcjach powinno się go zmieszać z wodą? Na stronie poorboysworld.com nie jest to napisane. Chyba, że podobnie jak Super Slick & Suds czyli "between a 1/4 and 1/2 ounce will do a vehicle or two"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, przesyłka z szamponem PB Super Slick & Wax dotarła dzisiaj. Dziękuję. Przy najbliższej okazji biorę się za recenzję. Póki co, mogę napisać, że ładnie pachnie.

W jakich proporcjach powinno się go zmieszać z wodą? Na stronie poorboysworld.com nie jest to napisane. Chyba, że podobnie jak Super Slick & Suds czyli "between a 1/4 and 1/2 ounce will do a vehicle or two"...

 

Racja, pachnie przepięknie :) test w sobotę na całkowicie nie woskowanym aucie.

 

[ Dodano: 5 Maj 2011, 15:22 ]

CAR CRAZY, przesyłka z szamponem PB Super Slick & Wax dotarła dzisiaj. Dziękuję. Przy najbliższej okazji biorę się za recenzję. Póki co, mogę napisać, że ładnie pachnie.

W jakich proporcjach powinno się go zmieszać z wodą? Na stronie poorboysworld.com nie jest to napisane. Chyba, że podobnie jak Super Slick & Suds czyli "between a 1/4 and 1/2 ounce will do a vehicle or two"...

 

Racja, pachnie przepięknie :) test w sobotę na całkowicie nie woskowanym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareek79, Dziękuje za swój komentarz, Reno Flash tak jak i Decabit w plastikowym opakowaniu niestety delikatnie jego zmiękcza i tak jakby zasysa do środka ale nic poza tym się nie dzieje. Pakowanie w szklane opakowania byłoby mało bezpieczne ;)

 

Fakt- dziś sprawdziłem - po ochłodzeniu wszystko wróciło do normy!! :good:

Jeszcze raz dziękuję za możliwość przetestowania- postaram się dołączyć zdjęcia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

k24, Niestety na zapas nie robimy rezerwacji :/

 

 

 

Kolejny nowy produkt do przetestowania:

 

5 szt CHEMICAL GUYS GLOSSWORKZ GLAZE 50ml

 

8edf26efbd6edec5.jpg

 

Moje sugestie :

 

-przynajmniej jedna z testujących osób fajnie jakby miała Wet mirror finish i porównała czy warto dopłacać do Glossworkz :o

-przynajmniej jedna próbka żeby trafiła na jasny kolor ;)

 

Czekamy na chętnych :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przygarnę próbkę

z wet mirror finish nie porównam, bo niestety nie posiadam

porównać mogę z Showcar Glaze z Megs'a

a nałożyć mogę na czerwony lakier Daewoo 73L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.