Skocz do zawartości

Szukamy testerów: szampon Rinseless !


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

MM.MM, poj. 100ml cena jak wszystko dojedzie razem z oprawą to konkretnie podam ale między 45 a 55zł

 

SJake, ;) Nakładaj i opisuj.

 

Ja dzisiaj aplikowałem na szyby w służbowej Fabii żony, praktycznie wszystkie szyby są prawie pionowe, zobaczymy czy to ma jakiś wpływ na jakość działania TGG :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do mnie przed chwilą przyszedł listonosz z paczką :D wszystko w całości 8-) z ciekawości otworzyłem i powąchałem, TGG w porównaniu do Rain-X jest delikatniejszy (nie wali tak spirolem) :P jak jutro pogoda dopisze to zabiorę się za test :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakrętki coś musiało brzęczeć żeby żeby nie było słychać płynu i mogło pójść poleconym

sprytne :) a tez mysle do czego one :o btw tez odebralem :)

plyn do mycia rozowy tak jak na etykietach??

wszystko ipa jedzie;d

jutro postaram sie wrzucic na szybe - oby plany sie udaly :D

nakladac TGG platkiem kosmetycznym ?? po ilu minutach scierac?? i czym najlepiej scierac ?? jaka temp nakladania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
płyn do mycia różowy tak jak na etykietach??
Różowy , różowy ale na jakich etykietach, etykiety płynu jeszcze nie ma ;)

 

nakładać TGG płatkiem kosmetycznym ?? - Tak , ewentualnie jakimś fizelinowym delikatnym albo złożonym w małą kostkę ręcznikiem papierowym

 

po ilu minutach ścierać?? - ok 20-30min spokojnie starczy, latem może być krócej. (możesz zrobić test palca przed polerowaniem)

 

i czym najlepiej ścierać ?? - mikrofibra o standardowych włóknach (odpadają te mikrofibry do szyb które są w marketach takie kompletnie płaskie), ewentualnie fibra do szyb o strukturze wafla.

 

jaka temp nakładania?? - aplikowałem w 11 St. i było ok, moim zdaniem żeby nie było poniżej 10St.

 

Przez kolejne 1-2 tygodnie będzie chyba marny okres na testy bo ma być mroźno, u mnie już dzisija od południa temp 3-5st. poniżej zera. Najfajniej się testuje w typowy deszcz, a nie lekką mżawkę lub śnieg :P

 

rychu, Czyli jakiś plus tych nakrętek jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz wybacz opóźnienia w teście ale rozbicie jednego z testowych samochodów mocno zdezorganizowało garażowe zapędy...

Jak tylko się sytuacja ustabilizuje przystępuję do pracy a będzie kilka pasków na szybie :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Partner forum

CreArt, Od jakiegoś czasu nie jest taki tajemniczy :) :

 

http://showcarshine.pl/76_showcarshine-nano-tech

 

Ze względu na mrozy testy kolegów się opóźniły ale pogoda niedługo powinna być lepsza więc miejmy nadzieję że wszystko będzie uzupełnione :)

 

Pavlik, :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko będzie uzupełnione

 

Będzie będzie.

Przygotowałem ciekawych zawodników :song:

Jeszcze chwilkę bo polożenie nawet teraz nic nie daje skoro opadów brak :)

Cierpliwości a postaram się nie zawieść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.