Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Potrzebuję informacji czy od megsa show car glaze7 jest cleanerem ? (chyba nie , ale wolę spytać :o )

Jeśli nie to jakiego użyć pod NXT 2.0 , a może coś lepszego polecacie do 4 letniego czarnego perłowego lakieru z delikatnymi hologramami ? I jakiego dobrać do tego detailera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turzol, tak jak poprzednicy ja bym Tobie radził mycie felg szamponem do karoserii. Jeśli kółka są dobrze zabezpieczone, i będziesz regularnie je mył nie dopuszczając do zbytniego ich "zapuszczenia" to szampon daje radę, a wosk pozostaje na swoim miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś godny polecenia odpowiednik SwirlX który ma takie same właściwości? Zamierzam zrobić dodatkowy etap po UC (jako "finish") - na peżocie gdzie nie gdzie została po UC mgiełka...

 

Czym się różni Ultra deep shine od super resin polish? Producent nazywa UDS jako nowe SRP...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sealanty są z reguły trwalsze od wosków naturalnych.

 

FK 1000p da Tobie efekt "tafli szkła".

 

Blue Velvet głębie i wet look.

 

Na ciemnych kolorach podobno bardzo ładnie wygląda Purple Haze z wosków Dodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie a zapytam tak lakier błękitny metalic teraz pytanie mam odżywkę Megi DC2 jak również PB White diamond. Teraz problem leży z woskiem moje typy to coli 476 ale to chyba tak mało choć pare osób poleciło, PB nattys wax, megi #16 chyba że PB nattys wax red. Który najlepiej dałby wet look z daną odżywką w takim lakierze?

 

13304224.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piciosz, sorki, ale Ty tak na powaznie :) Poorboy's Professional Polish to jest czysty cleaner.

 

serio serio :)

żyłem w przeświadczeniu, że to jakiś super wykańczający niepotrzebny produkt, a jednak sie przyda :good:

 

czy w PL można kupić rain x

 

http://sklep.swissvax-detailing.pl/inde ... ain-x.html

 

Ja używam UNIQUE i sobie cenię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni Ultra deep shine od super resin polish? Producent nazywa UDS jako nowe SRP...

 

 

SRP to 1-Cleanser, 2-likwidator drobnych rys, 3-wosk . Dedykowany la jasnych lakierów jako podkład pod EGP lub HD Wax

UDS to 1- polimerowy wypełniacz rys 2-wosk.Z przeznaczeniem dla ciemnych lakierów z mozliwościa pokrycia HD Waxem

Więcej na temat AG znajdziesz tutaj http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwa takie ręczniki, które dostałem gratis do karmy dla psa :mrgreen: :

 

 

poduszka.jpg

 

 

 

ich skład to 80% polyester 20% polyamide czyli standardowo jak mikrofibra. W strukturze materiału i dotyku także są jak mikrofibra np. niebieska temachem. Nada się to do samochodu jak potnę na mniejsze kawałki ? :mrgreen::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.