Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji ogromnych rozmiarów oryginalnego tematu tworzę nowy dla ułatwionego moderowania tematu.

 

(W tym temacie wpisujemy konkretne krótkie pytania i oczekujemy konkretnych krótkich odpowiedzi)

 

 

 

* tylko żeby nie było pytań, na które odpowiedzi będą bardzo obszerne, bo wtedy lepiej zrobić oddzielne wątki - pytania mają być takie, na które odpowiedź można udzielić w 1-2 zdaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wyszukiwarka zbytnio nie odpowiada więc się spytam co sądzicie o kosmetykach moje-auto ? ogólnie szau w ofercie nie ma ,ale jakieś środki do kokpitu,opon to mnie w sumie interesują.ceny nie są wysokie

 

chodzi o tą firmę : http://www.moje-auto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CF > duragloss 111 > r222 concours look/ rg 55

 

ile czekać czasu po nałożeniu 111 na warstwe r222/rg 55 :?:

Pod sealant proponuje nie kłaść CF a oczyścić powierzchnie IPA+woda - będzie się dłużej trzymał.

Po nałożeniu #111 najlepiej by było odczekać te 12h aż się dobrze utrwali i wtedy R222/RG55.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie czyta się to forum, fajnie (choć trudno) wybiera coby tu na wiosnę kupić. Mam dwa autka do ogarnięcia, więc zaplanowałem sobie , że kupię też polerkę DA wraz z jakimś niewielkim pojemnościowo zestawem do korekty. Myślę o Optimum (Finish, Polish) lub testerach Scholl do tego (pady Finish, Polish i Cutting). WaxParadise w innym wątku juz mi mówił, że Opt. Finish może być stosowany jako cleaner, z tego co wyczytałem Scholl s40 również mógłby mieć takie zastosowanie.

Niestety po doliczeniu innych rzeczy, których jeszcze nie mam zbiera się kwota spora. Zadałem sobie pytanie: czy w ogóle kupować w/w pasty do polerki, czy nie lepiej, jako amatorowi, iść w jeden produkt uniwersalny?. Mam na mysli DA + testowany i prezentowany na forum 3M Scratch Remover, sprawdzony Ultimate Compound i do tego typowy cleaner.

Po prostu nie chcę wydać kasy na coś co będzie później stało. Który kierunek obrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wercyngetoryx jesli chcesz jedna paste to moze sprawdz Scholla S17+ to jest wg producenta One Step i do tego 2 gabki polish i finish, a po korekcie tylko AIO za pomoca DA na finish padzie. Bedzie fajnie, wygodnie i w miare budzetowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym się różni Zymol Leather Conditioner od Treat?

 

opis na stronie carspa ten sam :/

 

i na ile aut wystarczy taki zestaw leather clener + ten treat np lub conditioner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy da się kupić jeden dywanik w aso? zmieniłem auto i dywanik kierowcy jest od innego kompletu :cry:
W aso moze byc problem ale u producentow nie ma problemu np PFI.

zamawiałeś może od nich dywaniki? takie same jak oryginał robią czy będzie rożnica? a i dzwoniłem do aso pojedynczych nie sprzedaję a 2na przód oryginalne 180zł :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najtansza edycje welurowych u zony w aucie AR147 - niestety welur jest cieniutki ale to bylo wiadome bo wzialem najtansza wersje, jesli chodzi o dopasowanie to jest idealne, porownania do oryginalnych z ASO nie mam, bo nie bylo w tym aucie oryginalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matgym, zapytam z czystej ciekawości - testowałeś ten produkt jak i pozostałe z tej firmy czyli diamondbrite czy swą wiedzę motywujesz tym, co było pisane na forum odnośnie tej firmy a bardziej ludzi, którzy z buciorami wlatywali na forum i twierdzili, że diamond to świętość :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.