Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
AUTOBRITE MAGIFOAM

 

:good::good::good:

 

VALETpro ADVANCED NEUTRAL SNOW FOAM

:good::good::good:

 

Widzę, co użytkownik, to inna sugestia :P Poczekam jeszcze 1-2dni :D

 

AB Magifoam.

Ostatnio mylem tez AF Avalanche i straszne mleko, mimo dosc duzej ilosci w glorii splynela w kilka chwil z lakieru. Wlewajac 50ml Magi do glorii i 1l wody jeszcze nigdy sie nie zawiodlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Magi robi lepszą pianę i dłużej posiedzi na aucie niż ANSF, nie zauważyłem lepszej siły domywania po stronie Magi (pewnie zależy od stopnia zabrudzenia), natomiast Magi denerwuje mnie bo ciężko mi ją wypłukać z zakamarków :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
dłużej posiedzi na aucie niż ANSF, nie zauważyłem lepszej siły domywania po stronie Magi

 

 

Ciekaw jestem kiedy ludzie przyswoją sobie tą prostę kwestie, że dlugość siedzenia na lakierze nie jest jednoznaczna z siłą domywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka szmatek ze SV i nie wiem do czego je wykorzystać :o

 

Czy SV Micropolish Blue służy tylko i wyłącznie do finalnego przetarcia lakieru już po spolerowanym wosku czy ma jeszcze jakieś inne zastosowania? Czy jest ona bezpieczna dla delikatnych lakierów? Włosie jest tak krótkie, że sprawia wrażenie mało delikatnego...

 

SV Microwash Yellow to klasyczna mikrofibra, którą można stosować do polerowania wosków, cleanerów i mycia szyb? W opisie na stronie Sv podają, że służy ona do mycia ;)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.